kelias

Ilgo susirašinėjimo rezultatas – Lazdijų vežėjai į Lenkiją gali važiuoti per Aradnykus

, Sigita Vaitkevičė
Mūsų rajono savivaldybės teritorijoje registruotų pervežimo įmonių savininkai pagaliau sulaukė geros naujienos – nuo balandžio pabaigos jie į Lenkiją, taip pat į kitas Europos valstybes jau gali važiuoti tiesiai per Lazdijus ir Aradnykus.

Žagarių kelias bus baigtas remontuoti dar šiemet

, Sigita Vaitkevičė

Prieš dvejus metus pradėti kelio, vedančio nuo Seirijų miestelio link Dusios ežero, pro Žagarių, Nakrūniškės, Straigiškės kaimus, darbai. Nepaisant fakto, jog Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija šiemet skyrė vos dvidešimtąją dalį reikalingų lėšų, darbai bus tęsiami ir užbaigti dar šiemet. Tokį susitarimą su darbus vykdančios uždarosios akcinės bendrovės „Alkesta“ atstovu, bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotoju Eugenijumi Palavinsku šią savaitę priėmė rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Atsargiai: žvėrys ant kelio

, Vaidotas Morkūnas
Pirmadienį rajono policijos komisariatas gavo pranešimą, kad apie 22 valandą 45 minutės kelyje  Seirijai–Simnas–Igliauka, Metelių kaimo teritorijoje, devyniolikos metų vaikinas, vairuodamas automobilį „Mercedes-Benz“, siekdamas išvengti susidūrimo su stirnomis, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į šlaitą. Eismo įvykio metu nukentėjo aštuoniolikmetė keleivė, kuri gydoma Lazdijų ligoninės Chirurgijos skyriuje.
Dėl autoįvykio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Turimais duomenimis, automobilį vairavęs devyniolikmetis įvykio metu buvo blaivus.

Netrukus asfaltuos kelią Naujoji Kirsna—Roliai

, Vaidotas Morkūnas
Artimiausiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje turėtų būti priimtas sprendimas dėl kelio Naujoji Kirsna–Roliai remonto darbų. Šio sprendimo projekte rašoma, kad taryba turėtų pritarti, jog rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašytų vietinės reikšmės kelio Nr.

LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA ĮGYVENDINA PROJEKTĄ „KELIO NR. 3-41 ŠEŠTOKŲ SENIŪNIJOJE REKONSTRUKCIJA“

Lazdijų rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Kelio Nr. 3-41 Šeštokų seniūnijoje rekonstrukcija“. Projekto Nr. VP2-4.4-SM-02-R-11-012.

                      Mikniškių kaimo gyventojai yra suinteresuoti gyventi vietovėje, kurios infrastruktūra sudaro patogias ir saugias susisiekimo sąlygas ir kurioje yra sukurtos tinkamos sąlygos aukštai gyvenimo kokybei.

Žagarių gyventojai žeria priekaištus, kad puoselėjami tik Seirijai Meras A. Margelis: daromas projektas – asfaltas bus

Į „Dzūkų žinių“ redakciją kreipėsi Seirijų seniūnijos, Žagarių kaimo gyventojai. Jie tvirtino, jog minėto kaimo kelias yra tragiškos būklės, laužomi, gadinami automobiliai važiuojant į darbą, vežant vaikus į mokyklą. Anot besikreipusių žmonių, seniūnijos seniūnė rūpinasi tik Seirijų miestelio tvarka ir švara bei gėlėmis, o atokesni kaimai užmirštami. Seniūnė Česlova Šmulkštienė atkerta, jog Žagarių kaimo kelio greideriavimui skirta per mažai lėšų.
 

Sodininkai už kelią padėkojo Alytaus rajono savivaldybei

, Alytaus rajono savivaldybės informacija

Surinkti turinį