Keliones

Kada verta keliauti paskutinę minutę?

Jei dar prieš gerą dešimtmetį keliones į šiltus kraštus sau leisti galėjo tik labiau pasiturintys žmonės, o norintieji pasikaitinti po saulute rinkdavosi Baltijos jūrą, šiandien lietuviai keliauja kur kas dažniau. Tai įrodo vis augantys kelionių pardavimai ir jau seniai susilyginusios Lietuvos ir Europos kainos. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad planuodami kelionę žmonės nebenori sutaupyti. Anaiptol, sparčiai populiarėja pigius skrydžius siūlančios bendrovės ir organizatoriai.

Keliauti taps dar smagiau

Ar vartei šią knygą?

Keliautojas Albertas Vievesis atvirai apie viską...

, Ričardas Lapaitis
„Naktiniu autobusu iš Vietnamo atvykau į skurdžią, pilietinių karų ir raudonųjų khmerų nuniokotą šalį Kambodžą. Gatvės čia pilnos elgetaujančių vaikų, kurie nuo gimimo dar uždirba ir savo tėvams. „Nepasikabinkite“ pienui savo kūdikiui prašančių duoti motinų, nes jas autobusiuku atveža gangsteriai. Turtingiausi „chebrantai“ yra rikšamotociklų vairuotojai, jie „užkala“ daugiau nei mokytojai ar daktarai ir sėdi su iPhone savo „aparatuose“.

Bibliotekininkų maršrutas po Rytų Lietuvą

, Tadas Mikelionis

Kasmet Lazdijų viešosios bibliotekos ir rajono padalinių bibliotekininkai, siekdami, susipažinti ir palaikyti glaudžius ryšius su įvairių Lietuvos regionų specialistais organizuoja metodines pažintines keliones. Jų metu aptariamos naujovės, ateities perspektyvos, pasidalijama profesine patirtimi. Šių metų rugpjūčio pabaigoje buvo suorganizuota kelionė po Rytų Lietuvą. Bibliotekininkai aplankė Lietuvos etnokosmologijos muziejų Molėtuose – pirmą tokio pobūdžio muziejų pasaulyje.  Požeminėje galerijoje įkurtos penkios salės, į kurias patenkama kylant „Paukščių taku“.

Keliaukime po Lazdijų kraštą ekologiškai!

, Gintarė TEISUTIS

 

Surinkti turinį