knygų mugė

Linksma knyga apie Pinelio svajones

Praėjusią savaitę Vilniuje, Knygų mugėje 2018, buvo pristatyta veisiejiečio, mūsų laikraščio bendradarbio, Lietuvos rašytojų sąjungos nario Aido Kelionio (Algimanto Mikelionio) išleista knyga „Senelio Pinelio svajonė“ (trumposios ir ilgosios humoreskos). Po pristatymo „Dzūkų žinioms“ knygos autorius sutiko atsakyti į klausimus, kaip kilo idėja parašyti šią linksmą knygą, kodėl ji taip pavadinta ir t. t.
 
– Algimantai, išėjo tavo ketvirtoji knyga.

PRAEIVIO UŽRAŠAI

Šiandien sostinėje prasideda Tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Jau devynioliktoji iš eilės, truksianti keturias dienas. Drąsiai galima teigti, kad tai vienas didžiausių kultūrinių renginių per metus ir didžiausias renginys knygų mylėtojams ir skaitytojams.

Neblėstanti literatūros šventė Lazdijuose

, Vaidotas Morkūnas
Praeitą ketvirtadienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje jau aštuntą kartą vyko tradicinis renginys „Prozos ruduo 2015 Knygų mugė“. Bibliotekoje galima buvo įsigyti ne tik įvairių šalies leidyklų išleistų knygų, susipažinti su literatūros naujovėmis, bet ir pabendrauti su rašytojais, pasiklausyti  minčių bei jų kūrybos. Iš tiesų šiemet šventės organizatoriai pasistengė pakviesti į literatūros mylėtojų renginius įvairių rašytojų, kurie yra jau žinomi, garsūs, taip pat ir dar tik pradedančių, išleidusių vieną ar keletą savo kūrybos knygų.

Skaitytojus sušildė susitikimai su rašytojais

, Vaidotas Morkūnas

Praėjusį ketvirtadienį mūsų rajone šurmuliavo „Knygų mugė. Tarmiškas prozos ruduo 2013“ renginiai. Lazdijų bibliotekoje iš pat ryto knygų mugėje savo leidinius – knygas, albumus, kalendorius – pardavinėjo 11 leidyklų. Čia buvo pristatyta mūsų rajono garbės piliečio J. V. Uzdilos knyga „Šeštokai. Mokykla ir Bažnyčia“. Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokykloje lankėsi ir savo kūrybą vaikams skaitė poetė A. Karosaitė, Šeštokų bibliotekoje su skaitytojais susitiko rašytojas A. Drilinga, Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijoje lankėsi R.

Literatūrinei šventei „Prozos ruduo – mažoji knygų mugė“ – penkeri metai

, Tadas Mikelionis

Praėjusį ketvirtadienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyko jubiliejinė literatūros šventė „Prozos ruduo – knygų mugė 2012“. Kaip ir kasmet, į šią dvigubą šventę atvyko knygų leidyklos iš visos Lietuvos, dalyvavo žymūs rašytojai, kultūros veikėjai.
Renginys prasidėjo rašytojos Virginijos Šukytės ir teatro, televizijos bei kino aktoriaus  Giedriaus Arbačiausko pasirodymu vaikams.

Prozos ruduo bibliotekose

, Tadas MIKELIONIS, Gintarė ŠKARNULYTĖ

Lapkričio 24 dieną, ketvirtadienį, Lazdijų viešosios bibliotekos kartu su literatų klubu „Jotvingis“ organizuotas renginys „Prozos ruduo 2011“ pasitiko savo lankytojus knygų muge, gausiomis dovanomis, literatūrinėmis valandomis su vietos rašytojais ir svečiais. Tradicinio renginio rėmėjai LR kultūros rėmimo fondas ir Lazdijų rajono savivaldybė.

Surinkti turinį