Koncertas

„Metallica“ Kopenhagoje surengė neužmirštamą šou

, Algimantas Mikelionis
Geriausia pasaulio muzikos grupė „Metallica“ vasario pradžioje Kopenhagoje planavo surengti keturis koncertus. Įvyko trys koncertai, nes vienas buvo atšauktas dėl vokalisto ir grupės lyderio ligos. Praėjusios savaitės antradienį, vasario 7 dieną grupės „Metallica“ koncerte kartu su Lietuvos „Metallica“ klubo nariais šėlo ir „Dzūkų žinių“ apžvalgininkas A. Mikelionis.
Vasario 6 dienos vakarą atsigulęs varčiausi nuo šono ant šono, o miegas vis neėmė.

Ansamblio „Quorum“ koncertas Veisiejų kultūros namuose

, Zigmas Pūkelis
Praėjusį ketvirtadienį, gruodžio 29 d., Seirijų ir Veisiejų kultūros namuose koncertavo ansamblis „Quorum“. Šis koncertas buvo skirtas rajono savivaldybės ir jos įstaigų darbuotojams, kad jie prasmingai palydėtų senuosius metus.
Vokalinis ansamblis „Quorum“ – vienintelis Lietuvoje profesionalus vyrų kolektyvas, dainuojantis išskirtinai a cappella.

Veisiejų regioniniame parke skambėjo gitaros

, Zigmas Pūkelis
Tris pirmas liepos mėnesio dienas iš eilės Veisiejų regioninio parko direkcijoje vyko gitaristų koncertai. Žiūrovus pamalonino netoli miestelio, Šilainės kaime, stovyklaujantys Gitaros stovyklos mokiniai ir jų mokytojas Artūras Kelpša.
Gitaristas Artūras Kelpša 1979 m. baigė Šiaulių pedagoginį institutą, 1985 m. Kauno konservatoriją, mokėsi pas vieną žymiausių Europos gitaristų profesorių Aleksandrą Frauchį (Maskva). Kaip solistas A. Kelpša koncertavo su Sočio (Rusija), Torunės (Lenkija), Geros (Vokietija) bei Kauno kameriniais orkestrais.

Koncertas motinos dienai „Pavasario žiedai“

, Zigmas Pūkelis
Balandžio 28 d. 18 val. Veisiejų kultūros namuose vyko koncertas, skirtas motinos dienai „Pavasario žiedai.“ 
Praeitą ketvirtadienį dar gerokai prieš 18 val. gatvėje prie Veisiejų kultūros namų nebuvo vietos pastatyti automobiliui. Ne tik minėta gatvė, bet ir šalia esančios gatvelės buvo sausakimšos nuo transporto priemonių. Tad savaime aišku, kad ir į atnaujintų ir tviskančių Veisiejų kultūros namų salę sugūžėjo daug žiūrovų. 
Koncertą pradėjo jo vedėjos Eglė Kazokaitė ir Aurelija Kiselytė.

Palydint senus metus — nauja tradicija

Dar gruodžio pradžioje visi rajono savivaldybės administracijos, savivaldybės įstaigų, švietimo įstaigų darbuotojai elektroniniu paštu gavo rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kalėdinį ir naujametinį sveikinimą bei kvietimą apsilankyti šventiniame renginyje – grupės el Fuego  koncerte. Kvietimas ir pati idėja sulaukė didelio susidomėjimo.

Kalėdinis koncertas „Žiemos pasaka“ Veisiejuose

, Zigmas Pūkelis
Sekmadienį, gruodžio 27 d., Veisiejų kultūros namuose vyko kalėdinis koncertas „Žiemos pasaka“. Po švenčių veisiejiečiai gausiai susirinko į koncertą, nes Kalėdos tai ne tik sėdėjimas prie nukrautų stalų, bet, pirmiausia, sielos šventė.
Kalėdinį koncertą pradėjo Veisiejų kultūros namų folkloro ansamblis „Packavėlė“. Kolektyvas pasveikino visus prabėgusių Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga.

Seirijuose vyko jubiliejinis PADĖKOS VAKARAS

, Lazdijų r. sav. inf.
Šeštadienį Seirijų kultūros namų salėje vyko dešimtasis Seirijų bendruomenės organizuojamas Padėkos vakaras.  Į jubiliejinę šventę, kurios metu tradiciškai buvo įteikti Gerumo obuoliai, susirinko gausus būrys šios seniūnijos gyventojų bei svečių: LR Seimo nariai Kristina Miškinienė ir Vytautas Juozapaitis, Lazdijų r.

Įspūdingas koncertas Veisiejų regioniniame parke

, Zigmas Pūkelis
Pirmadienį, spalio 12 d., Veisiejų regioninio parko lankytojų centre, kamerinių renginių salėje, vyko „Trio de Vilna“ koncertas, skirtas Mykolui Kleopui Oginskiui atminti.
Šiais metais minimos 250-osios Mykolo Kleopo Oginskio gimimo metinės. Jo sūnus Tadas Oginskis valdė Veisiejų dvarą ir yra palaidotas kartu su žmona Veisiejų Šv. Jurgio bažnyčios kriptoje. Tad nieko nuostabaus, kad toks koncertas įvyko Veisiejuose, nuostabiai ir įspūdingai sutvarkytame Veisiejų regioninio parko direkcijos pastate, buvusiame dvaro fligelyje.

Prisiminimuose atgimęs „Europos kelias“

, Lazdijų r. sav. inf.
Šį sekmadienį, rugpjūčio 23-ąją, Lazdijų rajone buvo iškilmingai paminėtas „Europos kelio“ 25-metis. Veisiejuose, Lietuvos Sąjūdžio ąžuolyne, buvo pasodintas „Europos kelio“ 25-mečiui skirtas ąžuolas, kurį kartu su meru Artūru Margeliu sodino jaunieji šauliai bei Veisiejų seniūnas Zenonas Sabaliauskas.
Lazdijų mieste renginiai prasidėjo šv. mišiomis Lazdijų šv.

Veronikos Povilionienės ir draugų koncertas „Putino šventėje“

, Lazdijų r. sav. inf.
Šeštadienį, naujai įrengtoje Kapčiamiesčio laisvalaikio salėje vyko įkurtuvių ir rudenėlio šventė. Šia proga Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, kapčiamiestietė Veronika Povilionienė vietos gyventojams padovanojo savo ir draugų – Juozo Žitkausko bei Vido Petkevičiaus koncertą. 
„Putino šventė“ prasidėjo Kapčiamiesčio seniūnijos miškininkų ansamblio „Atgaiva“ dainomis. Po to Kapčiamiesčio Dievo Apvaizdos parapijos klebono Jono Alesius buvo paprašyta pašventini šią laisvalaikio salę.
Surinkti turinį