konferencija

Lazdijų rajono delegacija dalyvavo šimtmečio konferencijoje Seime

Rugsėjo 20 d., trečiadienį, Seime vykusia šventine konferencija buvo paminėtas Lietuvių konferencijos, pasiryžusios atkurti Lietuvos valstybę, šimtmetis. 1917 m. rugsėjo 20  dieną Vilniuje posėdžiavę įvairių šalies vietovių, luomų, politinių srovių atstovai sutarė, kad Lietuva turi būti nepriklausoma, demokratiškai sutvarkyta valstybė, o jos pamatus turi nustatyti demokratiniu būdu visų Lietuvos gyventojų išrinktas Steigiamasis Seimas.

Mokslinė konferencija Veisiejų gimnazijoje

, Zigmas Pūkelis

Balandžio 24–25 d. Veisiejų gimnazijoje vyko XXI nacionalinė mokslinė praktinė konferencija „Gamtamokslinis ugdymas bendrojo ugdymo mokykloje – 2015“. Šią konferenciją organizavo mokslinis metodinis centras „Scienta educologica“. Jos partneriai: Veisiejų gimnazija, VšĮ „Ekologinio švietimo centras“ ir savaitraštis „Žaliasis pasaulis“. 

Sveikos gyvensenos subtilybes gvildeno moksleiviai

, Lazdijų r. sav. inf.
„Už pinigus galima nusipirkti lovą, bet ne miegą, puošnių rūbų, bet ne grožį, vaistų, bet ne sveikatą“, – tokiais Polio Brego žodžiais trečiadienio rytą Lazdijų viešosios bibliotekos salėje buvo atidaryta Tarptautinė sveikos gyvensenos konferencija-paroda „Atrakink sveikatos skrynią“. Gausų būrį svečių net iš kaimyninės Lenkijos sukvietusį renginį organizavo Lazdijų rajono biologijos mokytojų metodinis būrelis, Lazdijų švietimo centras bei savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.

Konferencija ČIA ISTORIJA PRAĖJO KNYGNEŠYS Būdvietyje

, Neringa Rasiulienė, Lazdijų r. Būdviečio mokyklos mokytoja, konferencijos koordinatorė
Kovo 24 d. Būdviečio  mokykloje vyko antroji Lazdijų rajono moksleivių konferencija bei kūrybinių darbų konkursas ČIA ISTORIJA PRAĖJO KNYGNEŠYS, skirta  Būdviečio krašto knygnešiui Jonui Kaluškevičiui atminti.

Alkoholio vartojimo mastas ragina neatidėliotinai imtis veiksmų

Alkoholio vartojimas – ydingas įprotis. Kad jį keisti yra būtina, sutinka konferencijos „Aš ir blaivybė mano aplinkoje“ organizatoriai.

Iš baigiamosios „Kuriame Respubliką“ konferencijos sugrįžus arba bandymas atrasti Lietuvą kaip valstybę

, Jūratė Sutkuvienė

2013 m. spalio 19 d. Kauno Vytauto Didžiojo universitete vyko baigiamoji konferencija, į kurią vyko trijų Lazdijų rajono ugdymo institucijų: Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bei Krosnos mokyklos, atstovai. Šios mokyklos dalyvavo didžiausiame visų laikų Pilietinės visuomenės instituto projekte „Kuriame Respubliką“. Lazdijų rajono atstovus tądien subūrė ir išvykai vadovavo Lazdijų švietimo centro metodininkė, projekto koordinatorė Edita Gudišauskienė.

„Aš pabandysiu tik vieną kartą, tačiau...“ Lazdijuose įvyko konferencija psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos tema

, Edita SAMOŠKAITĖ

...būna antras ir kiti, tiesiu keliu vedantys į priklausomybes – rūkymas, alkoholio bei narkotikų vartojimas. Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos tema įvykusioje konferencijoje pristatyti pranešimai, matyti filmai abejingų nepaliko. Kai kurie faktai ir akimirkos iš filmų – šokiruojančios. Alkoholizmas ir kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimas tarp jaunimo ir vaikų – didelis. Ir ne kažkur, bet čia, kur gyvename. Tai ne kažkieno problema – tai mūsų problema.

Konferencijoje – apie vietos bendruomenių organizacijų veiklos patirtį

 

Mokslinė-praktinė konferencija „Kūno kultūros mokytojas šiandien, vakar ir rytoj“

, Karolina Liudvinavičiūtė, 8b klasės mokinė

Kovo 23 d. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus  gimnazijos moksleiviai bei kūno kultūros mokytojos Asta Bagdonienė ir Jūratė Grėbliūnaitė dalyvavo mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Kūno kultūros mokytojas šiandien, vakar ir rytoj“, kuri vyko Lietuvos sporto muziejuje.
Įžanginį žodį tarė Lietuvos sporto muziejaus direktorius, LTOK narys Pranas Majauskas. Pranešimus parengtomis temomis skaitė LMSSC direktorė Ona Babonienė, profesorius Romualdas Grigas, profesorius Povilas Karoblis, LKKA lektorė Laima Trinkūnienė.

Surinkti turinį