Konfliktas

Konfliktas tarp sesers ir brolio — dėl elektros

, Vytautas Šeštokas
Seirijų seniūnijos Barčiūnų kaime gyvenanti Vida Kvetkauskaitė kreipėsi į „Dzūkų žinių“ redakciją. Moteris skundžiasi, kad jos jaunėlis brolis Virginijus Kvietkauskas, gyvenantis tuose pačiuose namuose, jos šeimą paliko be elektros.
„Prieš tris mėnesius atėjęs į kambarį nukirpo elektros laidus, išdraskė rozetes, paskirstymo dėžutes. O aną savaitę ir virtuvėj laidus nukirpo.

Moterų muštynės: „karo“ Šeštokuose neužgesina net policija

, Daina Baranauskaitė

„Dzūkų žiniose“ buvo rengta publikacija apie Šeštokuose įsiplieskusį kaimynių Redos Armalienės ir Raselės Maceikienės konfliktą. Vieno nesutarimų objekto nėra, kaimynės barasi dėl smulkmenų, prisimena praeitį, koneveikia viena kitą necenzūriniais žodžiais, į šį psichologinį karą įtraukti jų sutuoktiniai, nepilnamečiai vaikai ir netgi kaimynai.

Lazdijų policijos komisariate tiek viena, tiek kita pusė yra parašiusios po keturis pareiškimus, už galvų imasi Vaiko teisų apsaugos skyrius, socialiniai darbuotojai, Šeštokų mokyklos vadovai, psichologai.

Dėl ko konfliktuoja Veisiejų ir Lazdijų jaunimas?

, Vaidotas Morkūnas
Praėjęs savaitgalis Lazdijų mieste buvo įtemptas policijos pareigūnams. Jie gavo informacijos, kad kilęs konfliktas tarp Lazdijų ir Veisiejų jaunuolių gali peraugti į rimtas muštynes, todėl buvo sustiprintos policininkų pajėgos. Per šias dienas policininkai ėmėsi prevencinių priemonių, aktyviau tikrino po mūsų miestą važinėjančius automobilius, akylai stebėjo jaunimo susibūrimo vietas, ypač miesto centre bei automobilių aikštelėse.

Konfliktai tarp dviejų verslininkų Veisiejuose sprendžiami nevengiant pasišvaistyti ir netikromis beisbolo lazdomis, ir tariamai turimu ginklu

, Lina Vainaitė

Į konfliktą tarp verslininkų – kauniečio Donato Sliosoro bei šiuo metu Veisiejuose gyvenančių Tanios ir Olego Fiodorovų – jau įtraukta ne tik policija, bet ir prokuratūra bei teismai. Ir pabaigos šiai nuožmiai kovai dar nematyti, mat abi pusės aršiai gina savo interesus, viena nevengdama pamosuoti netikra beisbolo lazda, kita – neva turimu ginklu, kurį esą matė sutuoktiniai. Pinigų iššvaistymas, metalo vagystės, dokumentų bei paskolų sutarčių padirbinėjimas, neteisėtas atleidimas – tokie rimti kaltinimai it lavina liejasi iš abiejų konfliktuojančių pusių lūpų.

Surinkti turinį