konkursas

Pilietinio sąmoningumo ir istorijos diena Vilniuje

, 2gc klasės komanda
2017 metų kovo 17 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2gc klasės mokiniai Miglė Čižikaitė, Erika Saukevičiūtė, Nikoleta Jastiuginova, Modesta Janulevičiūtė, Einoras Kelmelis, Augustas Mockevičius, Matas Budreika (vaikinai – gen.

Nacionalinis konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“ MES TARP DEŠIMT GERIAUSIŲ

, Erika Saukevičiūtė, Modesta Janulevičiūtė, Nikoleta Jastiuginova, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2 gc klasės komandos narės
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2gc klasės mokinių komanda Miglė Čižikaitė, Modesta Janulevičiūtė, Nikoleta Jastiuginova, Erika Saukevičiūtė, Einoras Kelmelis, Matas Budreika ir Augustas Mockevičius, vadovaujami mokytojos Audronės Pileckienės, jau antrus metus dalyvauja nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“, kurio organizatoriai Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacija. <

Apdovanoti parodos – konkurso „Žiemos puokštė“ ir Kalėdinės aplinkos kūrimo konkurso nugalėtojai

, Lazdijų r. sav. info.
Visą šventinį laikotarpį išradingos kompozicijos iš pušų šakų, keramikos, siūlų, miško gėrybių, šieno, šiaudų, džiovintų gėlių ir dar daugybės įvairių dalykų džiugino akį Lazdijų rajono savivaldybės administracinio pastato antro aukšto fojė. Trijų Karalių dieną - sausio 6-ąją – buvo paskelbti ir apdovanoti parodos–konkurso „Žiemos puokštė“ nugalėtojai. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino visus dalyvavusius tradiciniame konkurse ir džiaugėsi, kad moksleiviai yra kūrybiški, turi daug šaunių idėjų ir puošia aplinką.

„Temidės“ konkurse — I vieta

, Jūratė Ponomariovienė
Balandžio 12 dieną Alytuje, Vidzgirio pagrindinėje mokykloje, vyko teisinių žinių konkurso „Temdė“ III etapas. 
Konkurso tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, skatinti jaunimo pilietiškumą, atsakomybės sampratą, kūrybinius gebėjimus, ugdyti bendravimo kultūrą, skatinti mokinius tinkamai reaguoti į neigiamus reiškinius savo aplinkoje.

Šventė–konkursas ,,Etninė kultūra ir tradicijos“

, Ilma Bagdonienė, lietuvių kalbos mokytoja
Lapkričio 24 dieną Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos IIIg klasės komanda ,,Seirija“ vyko į Aleksandro Stulginskio universitetą, kur su dar trimis mūsų rajono komandomis dalyvavo  Lietuvių etninės kultūros draugijos Kauno teritorinio padalinio ir Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) vykdomo projekto ,,Akademinio jaunimo ir mokinių etnokultūrinės savimonės stiprinimas per Suvalkijos/Sūduvos ir Dzūkijos/ Dainavos regionų etninės kultūros pažinimą“ šventėje-konkurse ,,Etninė kultūra ir tradicijos“.

Respublikinis mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursas „Mano mokytojas“

, Neringa Valentukonytė, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4gb kl. mokinė
Mokytojas – ypatingai svarbus žmogus kiekvieno iš mūsų gyvenime. M. Ostrogradskis yra pasakęs: „Geri mokytojai išugdo gerus mokinius“. Į žodį „geras“ sutelpa tiek daug. Vieniems mokytojas yra geras, kai rašo dešimtukus, kitiems – kuomet bendrauja su mokiniu it su geru draugu, tretiems – kuomet, atvirkščiai, visiškai nesikiša į mokinio asmeninį gyvenimą. Vis dėlto geras mokytojas yra toks, kuris išmano savo darbą ir dirba jį iš pašaukimo. Tuomet mokytojui visi yra lygūs. Jis yra nešališkas ir griežtas kiekvienam vienodai.

Krosnos mokyklos kūno kultūros mokytojas konkurso „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketukas 2014 m.“ laureatas

, Asta Grėbliūnienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja Jolita Jasevičienė, dailės vyr. mokytoja
Gruodžio 17 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti geriausi Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkurso nugalėtojai. Geriausius Lietuvos kūno kultūros mokytojus sveikino švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV generalinis direktorius Edis Urbanavičius, Lietuvos olimpinės akademijos, Lietuvos sporto universiteto Sporto edukologijos fakulteto dekanas doc. dr.

Mokinių žinių ir gebėjimų konkurso „Ugniagesio profesija - tai pašaukimas“

, Lazdijų raj. sav. ir Lazdijų PGT inf.
Lazdijųpriešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje vakar vyko Lazdijų rajono  mokyklų mokinių žinių ir gebėjimų konkursas „Ugniagesio profesija - tai pašaukimas“ finalinis etapas, kuriame dalyvavo I vietas savo mokyklose užėmusios komandos.  Pirmasis konkurso etapas vyko spalio mėnesį mokyklose, tarp 6-8 klasių moksleivių, dalyvavo nuo 1 iki 8 komandų, iš viso 260 moksleivių.
Į Lazdijų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą sugužėjo gausus būrys mokinių kartu su juos atlydėjusiais mokytojais bei palaikymo komandomis.

Gražiausiai besitvarkantieji kviečiami pasirodyti

, Lazdijų raj. sav. inf.
Lazdijų rajono savivaldybė organizuoja 2014 m. apžiūrą - konkursą  geriausiai tvarkomai rajono savivaldybės gyvenvietei, įstaigai (įmonei, organizacijai), etnografiškiausiai sodybai bei inovatyviausiai sodybai  išrinkti.

Aštriosios Kirsnos mokyklos mokinė Morta Žaliauskaitė - respublikinio konkurso nugalėtoja

Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas, VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC), Švietimo ir mokslo ministerijos atstovaujamas Švietimo informacinių technologijų centras (ITC)jau dešimtus metus iš eilės organizavo respublikinį piešinių ir video konkursą "Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2013". Šiame konkurse puikiai sekėsi Aštriosios Kirsnos mokyklos pirmokei Mortai Žaliauskaitei.

Surinkti turinį