konteineriai

Į Alytaus regioną jau atkeliavo konteineriai maisto atliekoms

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) jau įsigijo beveik 6 tūkstančius specialių konteinerių, skirtų maisto atliekoms. Šie konteineriai bus išdalinti miestuose gyvenantiems individualių namų savininkams. 
„Esame pirmasis regionas Lietuvoje, įdiegiantis atskirą maisto atliekų surinkimo sistemą.

Eglutėms – specialūs konteineriai

, Lazdijų r. sav. inf.
Kaip ir kiekvienais metais po Trijų karalių šventės, nuo sausio 6 d., mieste pastatomi eglučių surinkimo konteineriai. Konteinerius nupuoštoms ir per šventes džiuginusioms žaliaskarėms rasite prie Sodų g. 6, Dainavos g. 13 ir Dzūkų g. 15 namų bendro naudojimo konteinerių. Konteineriai eglutėms, planuojama, stovės dvi savaites. Į šiuos konteinerius galima mesti tik kalėdinius medelius – eglutes – bei pušų ar eglių šakas. Kitų buityje susidariusių atliekų šiuose konteineriuose negali būti.

Pastatyti eglučių surinkimo konteineriai

, Lazdijų raj. sav. administracijos vyr. specialistė viešiesiems ryšiams Neringa Milašiūtė

Kaip ir kiekvienais metais po Trijų karalių šventės, nuo sausio 6 d., mieste pastatomi eglučių surinkimo konteineriai. Konteinerius nupuoštoms ir per šventes džiuginusioms žaliaskarėms rasite prie Sodų g. 6, Dainavos g. 13 ir Dzūkų g. 15 namų bendro naudojimo konteinerių. Konteineriai eglutėms, planuojama, stovės dvi savaites. Į šiuos konteinerius galima mesti tik kalėdinius medelius – eglutes – bei pušų ar eglių šakas.

Klausiate – atsakome Atliekų rūšiavimui – daugiau konteinerių

 

Klausiate – atsakome Nušienautai žolei konteineryje – ne vieta

Esame girdėję, kad tvarkyti prie daugiabučio esančios teritorijos mums net nepriklauso, tą padaryti turėtų savivaldybė. Tačiau niekuomet nelaukiame, kad kas ateitų ir mūsų kiemą apšienautų – tą padarome patys. O ką su ta žole daryti toliau: į atliekų konteinerius krauti jos negalima, už tai baudos gresia.  Transporto, kuriuo galėtume ją kur nors išvežti, neturime.  Tai ir krauname prie atliekų konteinerių, tikėdamiesi, kad neapsikentęs vis tiek kas nors išveš. Bet net šienauti nesinori. Nejaugi niekas negali pasirūpinti žolės išvežimu? 

 

Surinkti turinį