Kontrabanda

Gabenusiam kontrabandą – didžiulė bauda

, Vaidotas Morkūnas
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą, kurioje akcizais apmokestinamų prekių įsigijimu ir gabenimu pažeidžiant nustatytą tvarką buvo kaltinamas K. B.
Vyriškis policijos pareigūnams įkliuvo šių metų spalio 25 dienos vakare.  
Pareigūnai nustatė, kad jis tą dieną Lazdijų mieste, Turistų gatvėje, automobiliu „Audi A6“ gabeno 30 pakelių cigarečių „NZ black“, 220 pakelių cigarečių „Korona Super Slims“ ir 1130 pakelių cigarečių „Rothmans of London“.

Lazdijų rajone pareigūnams prireikė „ežio“, nes Alytaus rajone šis „Audi A6“ nestojo

, 15min.lt

Rugsėjo 4 d. apie 18 val. 30 min. Alytaus r., kelyje Alytus–Seirijai–Lazdijai, ties Mankūnų kaimu, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Audi A6“, kurio vairuotojas, padidinęs greitį, nuvažiavo. 

Persekiojant minėtą automobilį ir panaudojus priverstinio stabdymo priemonę „ežį“, automobilis buvo sustabdytas Gudelių kaime (Lazdijų r.). 

Antrą kartą su cigaretėmis įkliuvusiam nešikui gresia bauda iki 6 tūkst. eurų

, VRM inf.
Kapčiamiesčio pasieniečiai sulaikė Druskininkų savivaldybės gyventoją, kontrabandinių rūkalų nešiką, ir 3 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių. Šis vyras šiemet panašiomis aplinkybėmis įkliuvo jau antrą kartą, todėl  dabar jam gresia bauda iki 6 tūkst. eurų.
Sekmadienį vėlai vakare VSAT  Varėnos rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai Lazdijų rajono Kuodžių kaimo ribose, miške, pastebėjo tris asmenis, du iš kurių nešė krovinius.

Tarp sulaikytų Leipalingio tragedijos dalyvių — lazdijietis

Lazdijų rinktinės pareigūnai sulaikė du vyrus, įtariamus tragiško incidento Druskininkų savivaldybėje dalyvius. Įtariama, kad tai yra rugpjūčio 27 d. nuo pasieniečių sprukusio automobilio „Peugeot 607“ vairuotojas ir keleivis.

Savaitės komentaras Kontrabandininkai apvagia pensininkus, valstybę ir... patys save

, Algimantas Mikelionis
Kai tenka susipažinti su kitu žmogumi, iš pat pradžių pasakai savo vardą ir iš kur esi. Jeigu pasakai, kad esi iš Lazdijų rajono, devyni iš dešimties naujų pažįstamų nusišypso ir mirkteli akį. Šypsena ir mirksnis visuomet reiškia: „a, Lazdijai, pasienis, reiškia, kontrabanda“. Ilgą laiką būtent tas žodis daugybei žmonių ir simbolizavo pasienyje esančius Lazdijus. Maždaug prieš dvidešimt metų Lietuvos pasienis su Lenkija išgyveno auksinius kontrabandos laikus. Cigaretės buvo gabenamos neįtikėtinais kiekiais.

Nuo pasieniečių sprukusių kontrabandininkų „Audi A4“ nulėkė į griovį

, pasienis.lt
Lazdijų rajone nuo pasieniečių sprukęs automobilis „Audi A4“ nulėkė nuo kelio ir virto ant šono. Kontrabandininkai tamsoje nėrė į mišką palikę ne tik aplamdytą automobilį, bet ir pustrečio tūkstančio pakelių baltarusiškų cigarečių.
aPirmadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pareigūnai tarnybiniu visureigiu Lazdijų rajono Ivoškų kaimo ribose vyko link sienos su Baltarusija.

Pirmas raundas Lazdijų rajono pakraštyje – nelegalios cigaretės

, Alytaus aps. VPK Lazdijų r. PK informacija

Birželio 18-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami Lazdijų rajono savivaldybės Krosnos miestelyje, sustabdė patikrinti automobilį VW VENTO, vairuojamą Lazdijų rajono gyventojo K. P. Tikrinant automobilį bagažinėje, juoduose plastikiniuose maišuose rasti supakuoti 2 tūkst. pakelių cigarečių „GOLDEN GATE“ be banderolių.
Pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena, numatyta Lietuvos Respublikos  administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str.


 

Cigarečių prigrūstą kontrabandininkų automobilį sustabdė du pasieniečių „ežiai“

Kapčiamiesčio apylinkėse pasieniečiai persekiojo kontrabandininkų automobilį „Audi A6“, kuriuo buvo gabenama daugiau kaip 17 tūkst. pakelių baltarusiškų rūkalų už 137 tūkst. litų. „Audi A6“ dusyk buvo stabdomas ant kelio patiesta spygliuota juosta, vadinamuoju „ežiu“.

Akcizais apmokestinamų prekių kiekiai didėja

2014 m. kovo 21 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dirbdami pagal priemonių planą ,,Akcizinės prekės“, Lazdijų r. sav., Veisiejų sen., Radvilonių k., R. V. priklausančiose dirbtuvėse, rado ir paėmė 38010 pakelių cigarečių ,,Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199² str. 1 d.  

Pareigūnai Rudaminoje aptiko ir paemė didelį kiekį kontrabandinių cigarečių bei dyzelino, pinigų bei šovinių

, Vaidotas Morkūnas

Praėjusį penktadienį  rajono policijos komisariato pareigūnai sėkmingos operacijos metu Rudaminos kaime išaiškino neteisėtą kontrabandinių prekių tašką J. B. sodyboje.  
Pareigūnai taip pat sulaikė į šią sodybą atvažiavusį Lazdijų miesto gyventoją R. V., kurio automobilyje aptiko didelį kiekį cigarečių su Baltarusijos banderolėmis. Vyriškius įklampino noras užsidirbti iš nelegalios veiklos.

Surinkti turinį