kregzdute

Sniego diena Kregždutėjė

Sausio 19 dieną Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“  ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai ir jų auklėtojos minėjo „Pasaulinę sniego dieną 2018“. Projektą iniciavo Tarptautinė Slidinėjimo Federacija (FIS), o Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ ir „Sportas visiems“ kvietė prisijungti prie šios iniciatyvos ir padidinti susidomėjimą žiemos sportu kiekviename šalies regione. 
Mokyklos kiemelyje vaikai sulaukė netikėtų svečių...  Du seniai besmegeniai atskubėjo išgelbėti liūdnąją Fėją nuo piktosios burtininkės.

Lazdijuose projektas „Stovi fabrikėlis ant kojelių keturių“

Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija kartu su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba ir VšĮ Darbo vietų kūrimo fondu įgyvendina projektą „Stovi fabrikėlis ant kojelių keturių“, skirtą pradinių klasių moksleiviams Lazdijų rajone.
2017 m. lapkričio 23 dienos rytą mokykliniu autobusiuku šešiolikos pradinukų grupė iš Lazdijų „Kregždutės“ ir „Vyturėlio“ pradinių mokyklų kartu su VšĮ Darbo vietų kūrimo fondo l. e. p.

SKAITAU IR REKOMENDUOJU. Knyga sudominti vaikus lengva?

, Gintarė Teisutis
Apie knygos vaidmenį jaunosios kartos gyvenime kalbėjome su Lazdijų mokykloje-darželyje  „Kregždutė“  su vaikais dirbančia pedagoge Genute Stankevičiene. Beveik tris dešimtmečius darbui su vaikais darželyje skyrusi ir savo keturis vaikus užauginusi moteris teigia, kad sudominti mažiausiuosius knyga iš tiesų lengva.
 
ILIUSTRUOTA IR TRUMPA
Anot pašnekovės, lengviausia knyga sudominti vaikus iki 3 metukų bei ikimokyklinio amžiaus vaikus.

Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktore paskirta Danutė Matulevičienė

Šiandien vykusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje taryba pritarė siūlymui  skirti Danutę Matulevičienę Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ direktore nuo 2014 m. sausio 2 d. D. Matulevičienė buvo vienintelė paraišką pateikusi kandidatė dalyvauti konkurse dėl minėtų pareigų.

Surinkti turinį