Kunigiškienė

Ramutė Kunigiškienė: „Prisitaikyti prie laiko pokyčių dviejų savaičių maža“

, Gintarė Šataitė
Spalio 30 d., sekmadienį, Lietuvoje buvo atšauktas vasaros laikas. Paskutinį kovo sekmadienį įvedamas vasaros laikas kasmet atšaukiamas paskutinį spalio sekmadienį, 4 valandą nakties pasukant laikrodžio rodyklę viena valanda atgal. Vasaros-žiemos laikas įvedamas siekiant geriau išnaudoti šviesųjį paros metą.

Sveika aplinka be tabako dūmų – įmanoma?

, Edita SAMOŠKAITĖ

Gegužės 31-oji yra Pasaulinė diena be tabako. Lazdijų visuomenės sveikatos biuras, ne kartą organizuodamas renginius ar vykdydamas akcijas, informuoja visuomenę apie tabako daromą žalą. Kiekvienas vaikas nusipelnė gimti ir augti aplinkoje be tabako dūmų, dėl to ne tik svarbu, kad šeimoje nebūtų rūkančių, bet ir būtų kuo daugiau sąmoningų piliečių, gerbiančių savo ir šalia esančio teisę – gimti, augti ir gyventi sveikoje aplinkoje. Pokalbis su Lazdijų visuomenės sveikatos biuro direktore Ramute Kunigiškiene apie rūkymo prevenciją rajone.

Po audito: Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras lėšas naudoja tikslingai

, Vilius Labutis

 

Melagių dieną nesumeluotas gimtadienis

, Gintarė Škarnulytė

Rytoj kartą per metus be sąžinės graužaties galime meluoti į valias. Visgi turbūt viena iš smagiausių dienų būna tiems, kas švenčia gimtadienius. Balandžio 1-ąją trejų metų gimtadienį švęs Lazdijų visuomenės sveikatos biuras. Tos progos išvakarėse jame apsilankiau ir paklausiau:

Surinkti turinį