laboratorija

Lazdijų rajone – kanapių auginimo laboratorija

, Alius Mikelionis
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo (ONT) skyriaus pareigūnai Lazdijų rajono Noragėlių seniūnijos Vosbučių kaimo sodyboje kovo 5 d. apie 16 val. aptiko kanapių auginimo laboratoriją.
Policininkai į vyriškio namus atvyko turėdami informacijos, kad viduje dideliais kiekiais auginamos narkotinės medžiagos. Informacija pasitvirtino, gyvenamo namo rūsyje rastos kruopščiai įrengtos patalpos kanapių daiginimui ir auginimui.

Mobilioje kraujo laboratorijoje apsilankė 140 moterų

, Gintarė TEISUTIS

Praeitą savaitę Lazdijuose šalia VšĮ „Lazdijų ligoninė“ galėjote pastebėti mobilią kraujo laboratoriją. Čia Lazdijų krašto moterims, kurios dalyvavo anketavime ir pateko į tikslinę rizikos grupę, buvo imami kraujo mėginiai ir paruošiami genetiniam tyrimui atlikti. Jis padės nustatyti, ar moteris turi geną, atsakingą už vėžio perdavimą, lemiantį padidėjusią tikimybę susirgti tam tikro tipo vėžiu. Mobilioje kraujo laboratorijoje Lazdijuose apsilankė 140 moterų, kituose pasienio regionuose kraujo mėginiai dar yra imami.

Surinkti turinį