laisvalaikis

Justinai Greblikaitei didžiausias jos pareigų privalumas — galimybė pažinti rajoną ir jo žmones

, Sigita Vaitkevičė
Su rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaite pasikalbėti apie jos darbo Lazdijuose pradžią bei pokyčius kopiant karjeros laiptais susėdame jau po penkerių jos darbo metų. Ji neslepia, jog žurnalistų susidomėjimo yra sulaukusi nuo pat pirmos savo darbo rajono savivaldybėje dienos. Vietos žiniasklaidą tuo metu intrigavo jos, jaunos teisės magistrantūros studijas baigusios specialistės, pasirinkimas gyventi ir dirbti Lazdijuose. Tiesa, mažai kas tuomet žinojo, jog ji Lazdijuose gimusi ir augusi, čia gyvena ir dirba jos mama, čia yra jos jau a.

Vilma Kestauskienė: „Sunkiausia — nieko neveikti“

Ponia Vilma Kestauskienė nesėdi rankų sudėjusi, nekeikia valdžios ir neverkšlena. Ji tam tiesiog neturi laiko, o ir noro nėra. Tai veikli ir energinga moteris.
Ko gero, tas nenoras sėdėti namuose nieko įdomaus neveikiant, kai galima savo laisvą laiką praleisti daug turiningiau, ir paskatino moterį dalyvauti Simno seniūnijos Ponios rinkimuose. „Mėgstu teatrą, kiną. Laisvalaikį leidžiu laukuose ir miškuose. O dabar atėjau čia“, – konkurso prisistatymo kalboje sakė ji.

Stebulių bendruomenė renkasi sportą

Netiesa, kad kaime nuobodu gyventi. Kas nori, tas randa ir veiklos, ir moka gražiai praleisti laisvalaikį. Taip turiningai gyvena Stebulių kaimo gyventojai.
„Dzūkų žinių“ korespondentas Kęstas Sukackas kalbina sveiko gyvenimo propaguotoją, tinklinio komandos Stebuliuose įkūrėją, Šventežerio mokyklos direktorių Artūrą Čiurlionį.

Vaikams ir jaunimui rekomenduojamas kūrybiškas laisvalaikis

, Gintarė TEISUTIS

 

Surinkti turinį