Lazdijų biblioteka

E. Bumblienės tapybos darbų paroda Lazdijų bibliotekoje pradėta nauja tradicija

, Sigita Vaitkevičė
Kaip sako rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė, skambinti mamai į gimtąjį Žeimelį Pakruojo rajone ji galinti kad ir vidurnaktį. Nes žino, kad mama tokiu metu dar nemiegos. Ne dėl to, kad nemiga kamuotų. Tiesiog turi, ką veikti. Nors keliasi apie 5 valandą ryte, kartu su saule. Ir į darbą nereikia, nes jau seniai išėjusi užtarnauto poilsio.  
Kalbėdama apie miegui skiriamą laiką savo tapybos darbų parodos „Žydėjimas“ atidarymo Lazdijų r.

Lazdijų bibliotekoje pristatyta Jadvygos Andrulionytės-Vailionienės kūrybos rinktinė „Aš nebijau išeiti“

, Lazdijų viešosios bibliotekos informacija
Vasario 27 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta dzūkės, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narės Jadvygos Andrulionytės-Vailionienės kūrybos rinktinė „Aš nebijau išeiti“. Į jau amžinybėn iškeliavusios žinomos rajono literatės knygos pristatymą atvyko jos vyras Vladas bei dukros Bronė ir Zita. Renginio dalyvius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. 
Švietimo skyriaus vedėjas V.

Apie Jaunimo centrą sužinojo ir Marselyje (Prancūzija)

, Rimvidas Kalvaitis
Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė kartu su Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų vadovais dalyvavo tarptautiniame seminare-stažuotėje, vykusioje Pietų Prancūzijos ir Vokietijos bibliotekose. 
Visi tarptautinės gerosios patirties sklaidos seminaro dalyviai, atvykę iš Lietuvos, buvo supažindinti su Berlyno (Vokietija), Marselio, Liono, Nicos, Avinjono (Prancūzija) ir Melko Benediktinų (Austrija) bibliotekų darbu. Jie tobulino įgūdžius ir inovacijų diegimo srityje, o įgijusiems pokyčių valdymo kompetencijų buvo įteikti pažymėjimai.

Pasirodė antroji Juozo Dzūko „Sodiečių ir dvarininkų“ knygos dalis

, Tadas Mikelionis

 

Literatūros gerbėjai lankėsi Maironio muziejuje

, Vaidotas Morkūnas

Šie metai yra muziejų ir Maironio metai. Šiemet minimos iškilaus dvasios žadintojo Maironio 150-osios gimimo ir 80-osios mirties metinės.   Todėl Lazdijų viešoji biblioteka neabejingiems šio  poeto  kūrybai organizavo išvyką į Maironio muziejų Kaune.

Kalėdų senelis su maišu dovanų...

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

 

Surinkti turinį