Lazdijų meno mokykla

Lazdijų meno mokykla garbingai pasitiko 50-ies metų jubiliejų

, Rimvydas Kalvaitis
Praėjusią savaitę Lazdijų meno mokykla iškilmingai paminėjo 50-mečio jubiliejų. Lazdijų kultūros centre šventę pradėjo Tautiška giesme, kartu švęsdami ir Lietuvos 100-ąjį gimtadienį. Tautišką giesmę atliko Lazdijų meno mokyklos ir Veisiejų skyriaus kamerinis choras.
Buvo atidaryta ir buvusių moksleivių darbų paroda „Laiko spalvos“. O prie Šv. Onos bažnyčios esančioje Adolfo Ramanausko-Vanago aikštėje veikia mobili paroda, pasakojanti apie 50-ies metų mokyklos gyvenimą.
„50 metų... tai daug ar mažai?

Keliaujantis festivalis Ryga – 2017

, Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Tulabienė
Kovo 4–5 dienomis Lazdijų meno mokyklos choreografijos skyriaus kolektyvas ,,Danzare“ (vadovė Miglė Kazakevičiūtė) ir pop grupė „Či-ki-ta“ (vadovė Diana Tulabienė) dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Keliaujantis festivalis Ryga - 2017“. 
Gražiuose Rygos „Ziemalblazma“ kultūros rūmuose, apsuptuose parko, vyko IX – asis vokalo ir šokio festivalis, kuriame pasirodė 640 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Dekupažas – nesudėtinga atsinaujinti

, Gintarė TEISUTIS

Gal jau pabodo ta pati medinė papuošalų dėžutė? O gal nebedžiugina virtuvinės spintelės? Gal norėtųsi atnaujinti šeimos nuotraukos rėmelius? Visai nebūtina pirkti naujų, tik paieškoti savyje paslėpto kūrybiškumo ir skirti šiek tiek laiko. Dekupažas leis atnaujinti ne tik savo buitinę aplinką, bet ir pagelbės ieškant originalios rankų darbo dovanos.

V respublikinis jaunųjų pianistų konkursas ,,Allegro“

, Violeta Česnulytė, Lazdijų meno mokyklos 8 klasės mokinė

 

Surinkti turinį