Lazdijų rinktinė

Lazdijų rinktinėje prasidėjo Darbo klubo užsiėmimai

, Birutė Talandienė, VSAT Lazdijų rinktinės Viešųjų ryšių vyresn. specialistė
Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, atsižvelgdama į Vidaus reikalų ministerijos ir Krašto apsaugos ministerijos pageidavimus, įpareigojo teritorines darbo biržas pagal poreikius ir galimybes organizuoti Darbo klubų užsiėmimus išleidžiamiems į pensiją pareigūnams ir kariams.
VSAT Lazdijų rinktinėje buvo organizuotas pirmasis Darbo klubo užsiėmimas tema ,,Savarankiško užimtumo skatinimas“, kurio pagrindinis tikslas – skatinti į pensiją išėjusių asmenų savarankišką užimtumą, padėti nukreipti asmenines pastangas užsiimti savarankiška veikla ir pasiri

Apsilankęs vadas Lazdijų rinktinėje paliko dar daugiau mįslių

, Vaidotas Morkūnas
Praėjusį ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinėje Dumblyje lankėsi šios tarnybos vadas, pulkininkas Renatas Požėla, kuris pristatė tarnybos pertvarkymo projektą bei pokyčius. Žinia, kad numatoma naikinti Lazdijų rinktinę, jau keletą mėnesių neduoda ramybės ne tik Dumblio kaime dirbantiems pareigūnams, bet ir rajono valdžiai bei kitoms suinteresuotoms įstaigoms ir organizacijoms. Rajono meras Artūras Margelis raštu kreipėsi į Vyriausybę, Seimą prašydamas nenaikinti Lazdijų rinktinės, nes rajonas praras daug darbo vietų, pablogės socialinė padėtis.

Cigarečių atsikratė išmesdamas jas į Lietuvą ir Rusiją skiriantį upelį

Kybartų punkte pasieniečiai sulaikė alytiškį, į Lietuvą ir Rusiją skiriantį Lieponos upelį įmetusį krepšį su cigaretėmis. Šiuos rūkalus vyras prieš tai buvo pamėginęs įvežti į Rusiją. Tą pačią dieną Kybartų punkte VSAT pareigūnai aptiko ir bešeimininkį cigarečių krovinį, kuriuo, įtariama, atsikratė nenustatytas asmuo, kai jam rūkalų nepavyko įvežti į Rusiją.

Žūklės plūdine meškere varžybose - pajėgiausia Lazdijų rinktinės pasieniečių komanda

Pagėgių rinktinėje surengtose tradicinėse VSAT pareigūnų ir darbuotojų sportinės žūklės plūdine meškere varžybose nugalėjo Lazdijų rinktinės pasieniečių komanda. Šį savaitgalį Rusnėje vykęs renginys prie Skirvytės upės  Pagėgių rinktinės pasieniečių suorganizuotas jau penkioliktą kartą.

Bendras pratybas surengė Lazdijų rinktinės kinologai ir Krašto apsaugos savanoriai

, VSAT Lazdijų rinktinės inf.

Alytuje vyko VSAT Lazdijų rinktinės kinologų ir Krašto apsaugos savanorių pratybos. Jos sekmadienį organizuotos Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės pratybų lauke (poligone).

VSAT tinklinio varžybose stipriausia buvo Lazdijų pasieniečių komanda

VSAT tinklinio varžybose nugalėjo jas organizavusios Lazdijų rinktinės komanda.
Varžybos vyko trečiadienį erdvioje Lazdijų sporto centro salėje. Jose dalyvavo Aviacijos, Pakrančių apsaugos, Varėnos, Pagėgių, Vilniaus, Ignalinos atominės elektrinės apsaugos, Lazdijų rinktinių bei Pasieniečių mokyklos komandos.
Trečią vietą iškovojo Varėnos rinktinės tinklininkai. Antra buvo Pasieniečių mokyklos komanda.
Stipriausi pasirodė esantys šeimininkai – Lazdijų pasieniečiai, kurie iškovojo čempionų titulą.
Prizininkams buvo įteiktos taurės, medaliai ir diplomai.

Surinkti turinį