medikai

2018-uosius pradedant

Pokalbis su Europos Parlamento nare dr. Laima Andrikiene
 
– Kodėl Lietuvoje mažėja minimalus atlyginimas ir mes dabar, kaip skelbia statistika, užimame jau priešpaskutinę vietą ES?
– Lietuvoje minimalus atlyginimas nemažėja – atvirkščiai, jis didėja, nuo šių metų sausio 1 d. jis sudaro 400 eurų, kai praėjusiais metais jis buvo 380 eurų.

Per Kalėdas medikai savo dėmesiu sušildė ištikimiausius pacientus

, Vaidotas Morkūnas
Lazdijų savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro medikai, vadovaujami šio centro direktoriaus Jono Stankevičiaus, kartu su vidaus ligų gydytoja Vitalija Gradeckiene ir bendrosios praktikos slaugytoja Onute Vaišnoriene, Veisiejų ambulatorijos šeimos gydytoja Dalia Lukoševičiene ir bendrosios praktikos slaugytoja Janina Ražukiene aplankė ir pasveikino seniausius, ištikimiausius savo įstaigos pacientus, atliko jiems profilaktinius tyrimus bei maloniai pabendravo su jais.
Visų pirma aplankyta seniausia pacientė – 98 met

Lazdijų ligoninėje savo veiklą plečia lenkų medikai

, Sigita Vaitkevičė
Vos keturi mėnesiai praėjo nuo to laiko, kai „Dzūkų žinios“ rašė apie pirmuosius Lenkijoje registruotos įmonės – UAB „Katarakta“ – žingsnius Lazdijų ligoninėje, apie pirmąsias regos korekcijos operacijas.

Vaiko teisių specialistai glaudžiau bendradarbiaus su medikais

, Lazdijų r. sav. inf.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija kartu su Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos kontrolierių įstaiga siekia, kad būtų užtikrintas sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimas su vaiko teisių apsaugos institucijų atstovais, taip pat būtų sudarytos sąlygos abiejų pusių specialistų  dalyvavimui sprendžiant klausimus, susijusius su vaiko teisių apsauga.

Surinkti turinį