meno mokykla

Įspūdingi meno mokyklos mokinių pasiekimai

, Rimvydas Kalvaitis
Praėjusią savaitę Lazdijų meno mokykla su savo auklėtiniais sulaukė didelio pripažinimo tiek mūsų rajone vykusiuose renginiuose, tiek respublikiniuose konkursuose. Ir tai, visų pirma, Meno mokyklos mokytojų kruopštaus darbo vaisiai. Sako, jog viščiukus skaičiuoja rudenį, tačiau Meno mokykla būtent pavasarį skina savo derlių. Pateiksiu bent trumpą vykusių renginių ir konkursų apžvalgą, kur dalyvavo mūsų rajono moksleiviai. 
Praėjusi savaitė prasidėjo įspūdingu Elektro-akustinio ansamblio koncertu Veisiejų kultūros namuose.

Pokalbis su Linu Bankausku arba kai muzika išpildo slapčiausias svajones

, Ričardas Lapaitis
Lazdijų meno mokykloje buvo surengtas gyvos muzikos vakaras. Jame koncertavo Lino Bankausko vadovaujamas mokyklos elektro-akustinis ansamblis. Šis jau dvejus metus gyvuojantis pop rock ansamblis turi ir savo neoficialų pavadinimą „Banderolė“. Tie, kas apsilankė koncerte, tikrai gavo dovanų geros nuotaikos „banderolę“. O svečių būta ne tik iš Lazdijų, bet ir Druskininkų. Šiam ansambliui jau teko koncertuoti gyvai ir LRT studijoje bei nusifilmuoti „Dainų dainelės“ konkurso laidoje. Jie kviečiami į įvairius renginius tiek mūsų, tiek kituose rajonuose.

Lazdijų meno mokyklos šokėjos - festivalyje Druskininkuose

, Rimvidas Kalvaitis
Pirmą kartą Druskininkuose (Jaunimo užimtumo centre) buvo organizuotas antistresinis šokių festivalis „Saldi Druska 2015“. Šio festivalio idėja parodyti sūrius darbo vaisius, saldžioje, žiūrovų pilnoje scenoje.

„Kūrybos keliais II“ akimirkas prisimenant...

, Rita Vaickelionienė, projekto vadovė, dailės mokytoja metodininkė
Nors ir nelepinanti gerais orais, bet vasara visgi prasidėjo. Prasidėjo ir kasmetinės mokinių atostogos, nors dar prisimename ką tik pasibaigusių mokslo metų, konkursų, išvykų įspūdžius. 
Šiemet jau antrus metus iš eilės Lazdijų meno mokyklos Dailės skyrius organizavo vaikų vasaros poilsio programą „Kūrybos keliais II“.

Lazdijų krašto muziejuje Lazdijų meno mokyklos suaugusiųjų dailės skyriaus odos ir keramikos darbų paroda

Gegužės 5 d. Lazdijų krašto muziejuje atidaryta spalvinga ir jauki Lazdijų meno mokyklos suaugusiųjų dailės skyriaus odos ir keramikos darbų paroda.

Šventinis vakaras Meno mokykloje

, Jurgita Vaičeskienė

Šventinę savaitę Lazdijų meno mokykla pakvietė fortepijono skyriaus mokytojos Valės Stumbrienės mokinius ir jų šeimas į išskirtinį vakarą, kurio tikslas – pristatyti pirmojo pusmečio mokinių ugdymo rezultatus, pasidžiaugti pasiekimais kartu su mokinių tėveliais.

Įgyvendintas dar vienas projektas – renovuotos Lazdijų meno mokyklos vidaus patalpos

, Gintarė Petruškytė

Pirmadienį šviečiant rudeniškai saulei iškilmingai buvo atvertos atnaujintos Lazdijų meno mokyklos durys. Gausus būrys mokinių, jų tėvelių, tarybos narių, valdžios atstovų bei miestelėnų susirinko į šią gražią šventę. Neliko abejingų išsakytiems gražiems žodžiams, skambėjusiai muzikai bei mažųjų šokių pasirodymams. Meno mokyklos direktorė Renata Mockevičienė sveikino prasidėjus ypatingiems mokslo metams, kuomet įžengiama į dažais dar kvepiančią, šviesesnę, švaresnę ir jaukesnę mokyklą.

Lazdijų meno mokyklos Seirijų filialo muzikos skyrius džiaugiasi puikiais mokslo metais

, Dangirutė Goštaltavičiūtė-Joneikienė

 

Lazdijų meno mokyklos Seirijų filialo muzikos skyrius džiaugiasi puikiais mokslo metais

, Dangirutė Goštaltavičiūtė-Joneikienė, Lazdijų meno mokyklos Seirijų filialo mokytoja

 

Surinkti turinį