Meteliai

Meteliuose įamžintas 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų savanorių atminimas

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Rugpjūčio 6-osios popietę po Kristaus Atsimainymo atlaidų, Metelių gyventojai susirinko prie bažnyčios, kur buvo atidengta ir pašventinta atminimo lenta, skirta 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų Metelių valsčiaus savanoriams.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasidžiaugė, kad gali dalyvauti krašto savanorių atminimo įamžinimo procese.

Keliauti taps dar smagiau

Ar vartei šią knygą?

Laisvalaikis Metelių bibliotekoje

, Gina Ramanauskienė
Meteliai – turistinis miestelis. Vasarą atvažiuoja daug poilsiautojų, kurie ne tik poilsiauja, bet ir laikinai vasaros sezonui apsistoja Meteliuose. Metelių bibliotekoje vasarą gausu renginių.
Liepos pabaigoje vyko intelektinis žaidimas „IQ šou“. Tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį, pasitikrinti savo žinias vietiniams ir čia atvykusiems atostogauti. Klausimus paruošė Lazdijų viešosios bibliotekos darbuotojai.

Tarp Dusios ir Metelio

"Tarp Dusios ir Metelio" ežerų įsikūrę ne tik Meteliai, kaip  gražus  savo gamta kaimas, bet ir būsima kaimo bendruomenė. Meteliai senas kaimas,  daugiau nei 500 metų gyvuojantis ir senas žuvininkystės tradicijas  turėjęs kaimas, bet laikai keičiasi, žvejų neliko, o kaimo žmonės  bando susiburti į bendruomenę.

Su reindžeriu po Metelių regioninį parką

, Gintarė Teisutis
Tris gegužės mėnesio šeštadienius Metelių regioninio parko direkcija organizavo žygius po parko teritoriją. Tikimasi, jog tokie žygiai taps tradicija ir kiekvieną pavasarį pakvies parko svečius įsitikinti, kad gera ir gražu čia ne tik vasarą, o  visais metų laikais. 
 
Mintis organizuoti žygius paskatino noras parodyti Metelių regioninio parko lankytojams gamtos pokyčius pavasarį. „Šie žygiai yra galimybė vienai dienai pabėgti nuo kasdienybės.

Lietuvos saugomose teritorijose statomi net septyni apžvalgos bokštai

, www.alfa.lt

Daugelis besilankančių saugomose teritorijose tikriausiai dažnai pagalvoja, kaip įdomu būtų viską pamatyti iš aukščiau. Dabar tai tampa įmanoma – statomi net septyni nauji apžvalgos bokštai. Kai kurie iš jų jau laukia svečių, kiti galimybę pasižvalgyti iš aukščiau suteiks šių metų pabaigoje.

Dėl 1000 Lt algos varžosi būriai pretendentų

, Daina Baranauskaitė

 

Metelių parapijos klebonas Vytautas Prajara paminėjo kunigystės 25-metį

, Ramunė Šeštokienė, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė viešiesiems ryšiams

 

Kad poilsiaudami gamtoje negadintume nuotaikos sau ir kitiems

, Vaidas Mockevičius, Metelių regioninio parko direkcijos vyr. specialistas

Praeitą savaitgalį Metelių regioninio parko didžiuosiuose ežeruose buvo vykdomas bendras reidas galimiems vidaus vandenų laivybos taisyklėse nustatytų reikalavimų bei mėgėjiškos žūklės taisyklių  pažeidimams išaiškinti.

Meteliuose – jaunimo stovykla, kultūros židinys, piligrimystės centras

 

Surinkti turinį