Mikniškiai

Mikniškių kaimo bendruomenė dėkojo merui už paramą

, Lazdijų r. sav. inf.
Gruodžio 29 dieną atnaujintuose Mikniškių kaimo bendruomenės namuose vyko tarpušvenčio vakaras.  Pasveikinti šios bendruomenės narių praėjusių šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi matydamas taip gausiai susirinkusius Mikniškių kaimo bendruomenė narius ir svečius, linkėjo visiems sveikatos, stiprybės ir gražios bendrystės.
„Džiaugiuosi, jog šiandien visi susirinkome atnaujintose jūsų bendruomenės patalpose.

Dėl profesijos neklydo: buvę mokiniai skambina net iš Prancūzijos

, Dineta Babarskienė
Mokytoja Gražina Naujalienė būdama vos 19 metų panelė atsikraustė gyventi į nediduką Mikniškių kaimą ir tais neramiais 1950 metais pradėjo čia dirbti. Nežinia, ar pati mokytoja pagalvojo tada, kad net 36 metus ji kiekvieną rytą eis į mokyklą nešina sunkiu krepšiu sąsiuvinių. „Neturėdavau laiko ilgai sėdėti ir plepėti nei su draugėmis, nei su kaimynėmis, nes jeigu kiek ilgėliau pabendraudavau, tai sąsiuvinius baigdavau taisyti jau po vidurnakčio.

Dzūkijos VVG parama Mikniškių kaimo bendruomenės pastato sutvarkymui

, Rimvidas Kalvaitis
Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) įgyvendina vietos plėtros strategiją „Lazdijų rajono kaimo plėtros strategija 2010–2015 metams“, kurios finansavimui pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos krypties „LEADER metodo įgyvendinimas“ priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ buvo skirta 2,66 mln.

IQ mūšis neaplenkė ir Mikniškių kaimo bendruomenės

, Dineta Babarskienė
Visoje Lietuvoje vis sparčiau populiarėjantys IQ mūšiai neaplenkė ir Mikniškių. Tad džiugu, kad ir  Mikniškių kaimo bendruomenės žmonės nepabijojo ir sudalyvavo IQ mūšyje. Ir tikrai nepasigailėjo, nes klausimai buvo ganėtinai įdomūs ir išradingai parinkti, originalūs ir niekur negirdėti. „Stengiausi, kad klausimai nebūtų tradiciniai, ieškojau įdomesnių“, – sakė Lazdijų savivaldybės viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Vilija Petuškienė.
Surinkti turinį