mintys

Vasario 16-oji: kodėl ji svarbi mano gyvenime?

, Sigita Vaitkevičė
Ruošdamiesi savo Valstybės 100-ajam gimtadieniui, su mintimi apie šią datą, apie tai, kaip gražiau, prasmingiau, iškilmingiau ją paminėti, ryte keldavomės ir vakare guldavomės. Užplūdo tarsi koks atsakomybės jausmas, kad tokia iškili data atėjo būtent tuomet, kai gyvename, dirbame ir už Valstybės tvirtumą esame atsakingi mes. 
Savo mintimis apie šią šventę bei jos šventimą dalijamės socialiniuose tinkluose, darbo ir draugų kolektyvuose, šeimose. Vasario 16-ąją jau 27-eri metai paminime drąsiai, atvirai.

2017-ieji buvo geri metai. Bet naujųjų laukiame dar geresnių

, Sigita Vaitkevičė
Rajono savivaldybės gyventojų mintys, pastebėjimai, linkėjimai sau ir visos Lietuvos žmonėms
 
Skaičiuojame paskutines 2017-ųjų metų valandas. Tokiu metu esame įpratę nors trumpam žvilgtelėti atgal – ką paliekame, ko netekome, o gal ką naujo įgijome. Kad ir kokie skaudūs savo praradimais – draugystės, meilės ar tiesiog finansine prasme, turime pasakyti sau: praėjusieji metai buvo tikrai neblogi.

Kai pagalvoji – bambėti neverta

, Vaidotas Morkūnas

Savo bambėjimu, niurzgimu, kad tas ar anas negerai, mes tik nuodijame savo gyvenimą“, – sako man kaimynas ir aš su tuo sutinku. Per daug kalbam, o patys nedarom nieko, net piršto nepajudinam, kad gyventume gražiau ir išradingiau. „Juk kai dirbi, nelieka laiko niurzgėti ir krimstis. Mintis turi nukreipti tinkama optimistine  linkme ir galvoti, kad viskas bus gerai“, – moko mane gyventi kaimynas.

Surinkti turinį