mirtys

Savaitės komentaras Visi mes esame paryžiečiai

, Algimantas Mikelionis
Praeito penktadienio vakarą įsitaisiau prie kompiuterio monitoriaus ir ruošiausi su malonumu pasižiūrėti futbolo rungtynes tarp Prancūzijos ir Vokietijos rinktinių. Ši dvikova vyko Paryžiuje. Jau seniai mačai tarp šių nacionalinių komandų tapo žanro klasika ir su nekantrumu laukiami futbolo gerbėjų visame pasaulyje. Tiesioginės transliacijos metu girdėjau du sprogimus, bet nieko blogo nepagalvojau ir po Prancūzijos rinktinės pergalės dar kiek panaršiau internete. Viename portale buvo užduotas klausimas: ar nieko blogo nepatyrėte penktadienį, tryliktą mėnesio dieną?

Lazdijų rajono gyventojas mirtinai sužalojo iš areštinės einantį motinos skriaudiką

, Daina Baranauskaitė

Pirmadienį rytą dvyliktajame kelio Alytus–Seirijai–Lazdijai kilometre buvo partrenktas vyriškis. Įtariama, kad 59 metų Algis Barštys buvo neblaivus. Jis ėjo iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kur keletui parų už motinos mušimą buvo patalpintas areštinėje.

Nelinksmos naujienos

, Parengė Vaidotas Morkūnas

 

Nelinksmos naujienos

 

Nelinksmos naujienos

 

Šaltis krenta per -30 C: dega žmonės ir namai...

, Vytautas Šeštokas

 

Kraupią avariją sukėlęs R. Balkūnas kalės 10 metų

, Vaidotas Morkūnas

 

Nelinksmos naujienos

 

Prasidėjęs juodasis savaitgalis tęsiasi...

, Vaidotas Morkūnas

Praėjusį savaitgalį tragiška mirtis ištiko 20 metų Lazdijų miesto gyventoją T. P. Jaunuolis nuskendo Snaigyno ežere. Sekmadienį po pietų rajono policijos komisariato pareigūnams apie tai pranešė rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai. Ugniagesiai vaikino lavoną rado Snaigyno ežere, trijų metrų gylyje, visai netoli liepto. Kokiomis aplinkybėmis jaunuolis įkrito ir nuskendo, aiškinasi pareigūnai. Turimais duomenimis T. P. kartu su kitais jaunuoliais čia šventė savo draugo gimtadienį. Dvidešimtmetis lazdijietis studijavo vienoje Vilniaus kolegijų.

Nelinksmos naujienos

Autoavarijoje žuvo aštuoniolikmetis
Šeštadienį apie 6 valandą ryto šiurpi avarija įvyko Teizų kaime. Šio kaimo teritorijoje rastas  stipriai aplamdytas, atsitrenkęs į medį  automobilis „BMW“. Apie jį policijos pareigūnams pranešė vietiniai gyventojai. Šio autoįvykio metu sunkiai sužalotas Lazdijų miesto gyventojas L. B., kuris skubiai išvežtas gydyti į Kauno klinikas. Vaikinas patyrė sunkią galvos traumą. Tuo tarpu kartu su juo važiavusiam automobilio savininkui A. J. medikų pagalbos neprireikė. Po paros  lazdijiečio gyvybė užgeso Kauno klinikose.

Surinkti turinį