mokslas

Jaunieji šauliai neturi kada nuobodžiauti

, Straipsnis paruoštas pagal Jaunųjų šaulių medžiagą
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunieji šauliai, vadovaujami Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus apskrities karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų generolo Adolfo Ramanausko-Vanago šaulių 
4-osios jaunųjų šaulių kuopos vado Kęstučio Pilecko, neturi kada nuobodžiauti. 
Kiekvieną savaitgalį jaunieji šauliai mokosi karybos, sportuoja, rengia žygius, mokosi, kaip suteikti pagalbą, sutvarstyti žaizdas.

Jonas Gudžiauskas: „Kiekviena karta verta pagarbos bei susižavėjimo“

, Vytautas Šeštokas
Apie mokytojus ir mokinius kalbama nuolat: mokiniai skundžiasi, kad su jais mokytojai nesiskaito; mokytojai – kad mokiniai jų neklauso ir atsikalbinėja; tėvai stebisi, kodėl jų vaikai namuose vienaip elgiasi, o mokyklose kitaip. Visi tie, kurie nėra nei mokytojai, nei mokiniai, nei mokinių tėvai, tiesiog nuolat randa progų pakalbėti apie „šiuolaikinį jaunimą“ ir „mokytojų nelankstumą“.

Ar tikrai namai – pragarai, o išsilavinimą galima įgyti tik svetur?

, Ramunė Šeštokienė


Siekiant išsiaiškinti norinčiųjų studijuoti Alytaus kolegijos Lazdijų auditorijoje poreikius, abiturientams ir Lazdijų rajono savivaldybės gyventojams parengti bei išplatinti klausimynai. Balandžio mėnesį apklausos duomenys bus apibendrinti, o gauta informacija bus remiamasi toliau svarstant Alytaus kolegijos studijų auditorijos steigimo Lazdijuose galimybes.
Atsižvelgiant į tai, kad Alytaus kolegijos studentų gretas kasmet gausiai papildo Lazdijų krašto jaunimas, ieškoma galimybių sudaryti sąlygas studijuoti ir Lazdijų mieste.
Nuspręsti, kas svarbiau

Surinkti turinį