mokyklos

Lazdijų rajono mokyklos susipažino su galimybe vienytis į savivaldybės sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą

, Seminaro dalyvių pasisakymus apibendrino Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus visuomenės sveikatos specialistė Dalia Sabaliauskienė

Mūsų šalis 2018 metais švenčia valstybės atkūrimo 100-metį, o Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms dviguba šventė – jos mini savo veiklos 25-metį. Šioms garbingoms datoms paminėti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyrius kartu su Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir savivaldybės Švietimo skyriumi 2018 m. gegužės 8 d. Lazdijų rajono visuomenės sveikatos biure surengė seminarą-diskusiją „Vienijamės vardan vaikų sveikatos“.

Katedros aikštėje – geltonųjų autobusiukų perdavimo ceremonija

Artėjant naujiems mokslo metams, rugpjūčio 29 d., Lietuvos savivaldybėms buvo perduota beveik šimtas geltonųjų mokyklinių autobusų, iš kurių du skirti ir Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai ir mokyklai-darželiui „Kregždutė“.

Gripas plinta – stabdoma mokyklų veiklaGripas guldo ir mažus ir didelius.

, Vaidotas Morkūnas
Vakar rajono savivaldybės teritorijoje paskelbta gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pradžia.

Lazdijų rajono savivaldybės mokyklos išlaikomos palyginus taupiai

Lazdijų rajono savivaldybėje vienam mokiniui, skaičiuojant ugdymo ir mokyklų aplinkos išlaikymo lėšas, 2015 m. buvo skiriama 2083 eurai. Ši suma buvo 5 proc. mažesnė už mažųjų savivaldybių (vertinant pagal gyventojų tankį) vidurkį (2200 eurų), atskleidė Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė. 
Vienam Lazdijų mokiniui 2015 m. teko 15,2 kv. m bendro mokyklų ploto (šalies mastu mokiniui teko 13,4 kv. m) bei 6,8 kv. m klasių ploto (šalies mastu – 5,2 kv.

Meras A. Margelis: „Rugsėjo 1-ąją sutinkame atsinaujinę“

Šiandien švenčiama Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena. Po margaspalvės vasaros su lengvu jauduliu ir naujais viltingais siekiais į mokyklas keliauja mokytojai bei mokiniai, lydimi tėvelių, senelių, artimųjų. Ši šventė – ne tik mokyklų, bet ir vietos bendruomenių bei viso rajono gyventojų šventė. Tad kalbiname Lazdijų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį, prašydami  papasakoti, kuo naujieji mokslo metai džiugūs mūsų rajono ugdymo įstaigoms.
„Galime pasidžiaugti, jog nedideliame mūsų rajone 2016–2017 m.

Mažėjantis mokinių skaičius verčia imtis permainų

2015-04-10

Švietimo skyrių vedėjai sėmėsi patirties Lazdijuose

2015-03-20

Savaitės komentaras Mokyklų būklė — mūsų visuomenės dvasinės sveikatos atspindys

, Algimantas Mikelionis
Dar, atrodo, visai neseniai tryniau mokyklos suolą, o šiemet sukako lygiai dvidešimt penkeri metai, kai ją baigiau. Iš kurios nors gimtojo miestelio vietos matydamas mokyklos pastatą vis pagalvoju apie tuos vienuolika metų, praleistų joje. Kaip ten bebūtų, tie metai yra labai svarbūs kiekvieno mokinio gyvenime, nes į tuo metu dar švarią sielą ir imlų protą sėjami gėrio ir žinių daigai. Žinoma, kiekvienas iš mūsų yra ir kažkiek panašus į kitus, bet tuo pačiu ir labai skirtingas.
Surinkti turinį