moterys

PRAEIVIO UŽRAŠAI

Teko girdėti, kad moterys ir vyrai yra ne skirtingos lytys, o skirtingos rūšys. Šis teiginys yra tikrai logiškas žinant, kad vyrai išsivystė iš beždžionės, o moteris sukūrė Dievas. Kai vyrai myli moteris, tuomet viskas yra aišku, nes jos yra dailioji rūšis ir apskritai žymiai tobulesnis sutvėrimas nei vyrai. Bet kaip galima mylėti vyrą? Juk jis smirda neplautomis kojinėmis, alumi ar dar kuo nors stipresniu, badosi neskusta kelių dienų barzda, o išgėręs triukšmauja ir smurtauja artimoje aplinkoje.

Įkliuvo Marijampolėje, bet sukčiavo ir mūsų rajone

Pirmadienį Marijampolėje policijos pareigūnų sulaikytos dvi čigonų tautybės moterys, įtariamos sukčiavimu. Mūsų rajono policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas tvirtino, jog yra duomenų, jog šios moterys galėjo sukčiaudamos išvilioti pinigų ir iš trijų mūsų rajono garbaus amžiaus gyventojų. Pasak viršininko, jos elgėsi itin gudriai. Atvykusios pas gyventojus prisistatydavo medikėmis, masažuotojomis, socialinėmis darbuotojomis ir pasiūlydavo atitinkamas paslaugas, procedūras, pavyzdžiui, pamatuoti kraujo spaudimą, atlikti masažą ar kitas.

Neringa Juškelienė: „Dauguma moterų save lepina“

, Gintarė Šataitė
Nuo senų laikų moterys ieškojo būdų, kaip tapti gražesnėmis. Ne viena Anglijos bei Prancūzijos karalienė skalaudavo plaukus įvairiais nuovirais, kurie, priklausomai nuo nuoviro sudėties, patamsindavo ar pašviesindavo plaukų spalvą. Dabar grožio ikona laikoma anuomet gyvenusi Kleopatra dažnai lepindavo save įvairiomis grožio procedūromis, kurių svarbiausios sudedamosios dalys – pienas ir medus.

Lazdijų rajono moterys Prezidentei padovanojo vėliavą

Šeštadienį, liepos 12 dieną, įvyko prezidentės D. Grybauskaitės inauguracijos iškilmės Seime. Ji dirbs antrąją penkerių metų kadenciją. Šia proga pasveikinti prezidentės į Vilnių buvo nuvykusios dvi veiklios mūsų rajono moterys – tarybos narė J. Ražukienė ir visuomenininkė A. Mikalonienė.
Siūti tautines ir patriotines vėliavas yra lazdijietės A. Mikalonienės pomėgis arba, kaip ji pati įvardija, hobis. Daug jų puikuojasi Lazdijų laisvės kovų muziejuje. Jos mena įvairias progas: prezidento V.

Gyventojų dėmesui!!!

Informuojame lazdijiečius, kad Lietuvoje plinta naujas sukčiavimo būdas. Į namus pas senyvo amžiaus žmones, ateina nepažįstamos moterys. Jos prisistato kaip dalijančios labdarą, pasiūlo 500 eurų arba 100 dolerių banknotą ir paprašo 250 litų ar kitos sumos grąžos.

Apsišaukėlės, padavę eurų ar dolerių kupiūrą, žmonėms paduoda lapą ant kurio liepia pasirašyti, kad gavo labdarą. Moterims išėjus nukentėjusieji pastebi, kad įsiūlytos pinigų kupiūros yra netikros ir tik tada supranta, kad buvo apgauti.

Surinkti turinį