muštynės

Virė karštos emocijos krepšinio aikštelėje

, Vaidotas Morkūnas
Praėjusį penktadienį Lazdijų sporto centre vyko rajono krepšinio pirmenybių dvejos didžiosios taurės pusfinalio varžybos. Šios varžybos lėmė, kas kovos dėl rajono pirmenybių čempionų vardo, dėl didžiosios ir mažosios taurių, todėl rungtynėse netrūko įtampos, nervų karo, emocijų. Toks emocijų pliūpsnis, peraugęs į trumpą konfliktą, įvyko tarp komandų KK Lazdijai ir Šeštokų „Bangenė“.

Kruvinas konfliktas prie „Bangladešo“

, Vaidotas Morkūnas
Praėjusį antradienį apie 18 valandą Lazdijų miesto centre, tarp M. Gustaičio gatvėje 3 ir 5 numeriais pažymėtų namų, pievoje, rastas žiauriai sumuštas apie 30 metų vaikinas. Po muštynių jį gulintį aptiko pro šalį važiavęs Šeštokų seniūnijos darbuotojas Vytautas Labenskas kartu su sūnumi  Šarūnu, kuris dirba pasieniečiu Kapčiamiesčio užkardoje. Išvydę gulintį be gyvybės ženklų jaunuolį, seniūnijos darbuotojas kartu su sūnumi nepaliko jo likimo valiai, apgynė nuo jį užpuolusiųjų ir iškvietė greitąją pagalbą. Apie šį incidentą papasakojo pats Vytautas Labenskas.

Policijos akiratyje kavinė „Osvija“: šįkart nukentėjo pats jos savininkas

, Vaidotas Morkūnas
Šeštadienį Lazdijuose visą parą veikiančioje kavinėje „Osvija“ vėl kilo konfliktas, kurio metu nukentėjo šios kavinės savininkas. 
Apie 23 valandą 30 minučių į kavinę, esančią Lazdijuose, užėję du asmenys – vienas iš matymo pažįstamas M. V., kitas nepažįstamas asmuo – pradėjo konfliktuoti su kavinės savininku Osvaldu Janavičiumi.

Išgertuvių pasekmės — sunkus kūno sužalojimas ir teismas

, Vaidotas Morkūnas
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje sunkiu sveikatos sutrikdymu buvo kaltinama rajono gyventoja A. J.
Moteris nusikaltimą padarė praeitų metų rugpjūčio mėnesį. Būdama apsvaigusi nuo alkoholio, sodybos kieme sužalojo V. L.: įdūrė jam vieną kartą į pilvo sritį. Taip padarė sunkų sveikatos sutrikdymą dėl kiauryminio durtinio-pjautinio pilvo ertmės sužalojimo ir skrandžio arterijos pažeidimo.
Kaltinamoji prisipažino kalta.

Girtų riksmai, muštynės, spyris į galvą policijos pareigūnui

, Vaidotas Morkūnas
Naujienos visad sulaukia dėmesio. Kai rajone atidaroma nauja kavinė, ji iš pradžių būna populiari, nes traukia klientus nauja aplinka, akcijomis, įdomesniu valgiaraščiu ir t. t. Tačiau kodėl taip atsitinka, kad jau pirmosios naujos kavinės darbo dienos pritraukia policijos pareigūnų dėmesį? Jaunimas ne visad sugeba kultūringai elgtis, gerokai įkaušę, kažko nepasidalinę prie tokių viešo maitinimo įstaigų sukelia konfliktus, muštynes.

Alkoholis ir muštynės — toks Lazdijų „Holivudas“

, Vaidotas Morkūnas
Savaitgalį vykęs Helovino vakarėlis Lazdijuose esančiame klube „Holivudas“ ir vėl neapsiėjo be muštynių.
Vienas šios šventės organizatorių, Ąžuolas Žvagulis, prieš renginį socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino pranešimą, kad alkoholio vartojimo neskatina, o savo „kamščio“ mokesčio sprendimu suteikia žmonėms pasirinkimo laisvę. Dar rašė, kad jie yra už jaunosios kartos apsaugą ir nori, kad jų tarpe alkoholis vartojamas nebūtų. „Būtent todėl renginys ir yra skirtas tik pilnamečiams asmenims.

Žmoną mirtinai sumušęs seirijiškis teismo lauks laisvėje

, Vilma Danauskienė Specialiai „Dzūkų žinioms“
Mirtinai 62 metų sutuoktinę sumušęs 59 metų Seirijų miestelio gyventojas teismo bausmės lauks laisvėje.

Po šventės Šeštokuose — į Kauno klinikų reanimaciją

, Vytautas Šeštokas
Šeštokų miestelyje sekmadienio vakarą vykusi vietos bendruomenių ir seniūnijos organizuota šventė vienam vietos gyventojui baigėsi liūdnai. 
Visiškai girtas vyras buvo sumuštas ten, kur vyko renginys – miestelio stadione. 
34 metų šeštokiečio būklė nuo sužalojimų pavojinga gyvybei, jis išgabentas į Kauno klinikų reanimaciją.
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sveikatos sutrikdymo. Pareigūnai neslepia jau nustatę ir grupę įtariamųjų.

Atidaryme skambėjo muzika, kumščiai ir stiklai

, Vytautas Morkūnas
Praėjusį penktadienį Veisiejuose audringai praėjo naktinio klubo „Venecija“ atidarymas. Naktinis klubas pradėjo veikti gražiame pastate ant Ančios ežero kranto. Šiame pastate dar veikia kavinė, parduotuvė ir viešbutis. 
Turimais duomenimis, klube skambėjo ne tik garsi muzika, bet ir įsismarkavusio jaunimo balsai. Tą naktį tarp Veisiejų ir Leipalingio jaunimo kilo smarkus kivirčas, kuris vėliau peraugo į muštynes. Kaip pasakojo į redakciją skambinę jaunuoliai, konflikto užuomazga buvo klubo viduje.

Per šventes susimušusių jaunuolių konfliktą narsto Lazdijų policija

, Daina Baranauskaitė

Pirmoji šv. Kalėdų diena ne itin šventiškai baigėsi dviem Lazdijų rajono savivaldybėje gyvenantiems jaunuoliams. Nors policijos pareigūnai vis dar aiškinasi aplinkybes, tačiau, pirminiais duomenimis, šventiniu laikotarpiu į konfliktą įsivėlė lazdijiškiai L. S., gimęs 1988 m., ir G. G., gimęs 1993 m.
Kaip teigiama dvidešimtmečio G. G. pareiškime pareigūnams, jį sumušė du iš matymo pažįstami vaikinai, o rytojaus dieną atvyko ir reikalavo 1000 litų.

Surinkti turinį