muzika

Vitas Trampas: „Muzika buvo mano genuose“

Kiek Vitas Trampas save prisimena, tai vis su akordeonu, su armonika, su dainomis.

Šaknis Lazdijų r. turinčio ANDRIAUS POJAVIO naujasis albumas „Septyni”, BBC radijas... ir ypatingi skaičiai jo gyvenime...

, Irena Rinkevičienė
Šie metai ypatingai svarbūs ir džiuginantys Andriaus Pojavio (2013 m. Eurovizijos dalyvio ir finalininko) gyvenime. Rugsėjo viduryje jis išleido savo antrąjį albumą „Seven” („Septyni“). Apie jį labai palankiai atsiliepiama užsienio spaudoje. Rugsėjo 10 d. Andrius vienintelis iš Lietuvos buvo pakviestas į muzikinį festivalį Portugalijoje (festivais da Cançã, 09 – 10). Jame dalyvavo ir atliko keletą savo kūrybos dainų. Andriaus Pojavio naujuoju albumu susidomėjo BBC radijas.

Pokalbis su Linu Bankausku arba kai muzika išpildo slapčiausias svajones

, Ričardas Lapaitis
Lazdijų meno mokykloje buvo surengtas gyvos muzikos vakaras. Jame koncertavo Lino Bankausko vadovaujamas mokyklos elektro-akustinis ansamblis. Šis jau dvejus metus gyvuojantis pop rock ansamblis turi ir savo neoficialų pavadinimą „Banderolė“. Tie, kas apsilankė koncerte, tikrai gavo dovanų geros nuotaikos „banderolę“. O svečių būta ne tik iš Lazdijų, bet ir Druskininkų. Šiam ansambliui jau teko koncertuoti gyvai ir LRT studijoje bei nusifilmuoti „Dainų dainelės“ konkurso laidoje. Jie kviečiami į įvairius renginius tiek mūsų, tiek kituose rajonuose.

Liaudiškos muzikos kapelų šventė Veisiejuose

, Zigmas Pūkelis
Balandžio 24 d., penktadienį, atnaujintuose jaukiuose ir tviskančiuose Veisiejų kultūros namuose vyko liaudiškos muzikos kapelų šventė „Pagal Jurgį ir kepurė“. Joje dalyvavo kapelos iš įvairių Lietuvos kampelių.
Šventę vedė jos šeimininkai Lina, Saulius ir Erika. Saulius pabrėžė, kad ši kapelų šventė sutampa su pavasario darbų pradžia, su šv. Jurgio švente, o Veisiejuose dar ir su atlaidais.

K.Cibulskė jau dvidešimtuke

Iki TV3 muzikinio šou „X Faktorius“ tiesioginių transliacijų liko visai nedaug. O jų belaukiant televizijos žiūrovai supažindinami su balsingaisiais lietuvaičiais.

Apie ,,Viedrą’’, roko muziką ir Lazdijus...

, Kalbėjosi Kęstas Sukackas

 

Mažais žingsneliais į klausytojų širdis beldžiasi Kapčiamiesčio bendruomenės ansamblis

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

 

Surinkti turinį