neblaivus

Nuo policininkų slėpėsi lauko tualete

Būna ir taip.
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą, kurioje G. G. buvo kaltinamas policijos pareigūnų garbės ir orumo pažeminimu.
G. G. į policijos pareigūnų akiratį pakliuvo dar praeitų metų liepos 24 dieną.

Neblaivus įvažiavo į griovį

, Vaidotas Morkūnas
Šeštadienį policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad mūsų rajono teritorijoje galimai neblaivus vairuotojas automobiliu įvažiavo į griovį. Nuvykus į įvykio vietą, ten buvo rastas į griovį nuvažiavęs automobilis, kurį vairavo 29 metų E. M. Vairuotojui alkoholio kiekio matuokliu buvo nustatytas vidutinis (2,32 prom.) girtumo laipsnis. E. M.

Nukentėjo neblaivus pėsčiasis

, Vaidotas Morkūnas
Antradienį rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad apie 20 valandą 45 minutės kelyje Alytus–Simnas–Kalvarija, Krosnos seniūnijoje, Vytautiškių kaime, 46-erių metų vyras, vairuodamas automobilį „Volkswagen Passat“, partrenkė be atšvaito ir šviesą atspindinčios liemenės neapšviesta kelio dalimi ėjusį neblaivų (nustatytas 2,81 promilės girtumas) 39-erių metų vyrą. Pėsčiasis gydomas Lazdijų ligoninės Chirurgijos skyriuje.
Pasak rajono policijos komisariato pareigūnų, avarija įvyko tamsiu paros metu.

Lazdijietis sukėlė avariją

, Vaidotas Morkūnas
Pirmadienio vakare, prieš pat vidurnaktį, šiurpi avarija įvyko Lazdijuose, Sodų gatvėje, ties 108 numeriu pažymėtu namu. 28 metų Lazdijų miesto gyventojas A. G., neblaivus (0,52 promilės girtumas) vairuodamas automobilį „BMW 530“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. 
Eismo įvykio metu nukentėjo du keleiviai – vyriškis ir penkiolikos metų mergina. Vairuotojas sužalojimų išvengė. Tuo tarpu kartu su juo važiavusiam 29 metų lazdijiečiui nustatytas dešinio peties lūžis, o nepilnametė patyrė galvos traumą ir išvežta gydytis į Alytaus aps. S.

Pareigūnams siūlęs 1000 Lt kyšį vyriškis Jonines prisimins ilgai

, Vaidotas Morkūnas
Joninių šventės išvakarėse policijos pareigūnams neblaivus prie vairo įkliuvo J. K. Patruliai vyriškį, vairuojantį automobilį „VW Passat“, sustabdė Žemaitkiemio kaime. 
Alkoholio matuoklis parodė, kad vairuotojo kraujyje yra 2,8 promilės alkoholio. Nors ir būdamas girtas, vyriškis nepasimetė: puolė kalbinti patrulius, kad šie jo nebaustų, prašė susitarti ir žadėjo jiems atlygį. Tačiau pareigūnai buvo principingi. Jie perspėjo pažeidėją, kad už siekimą papirkti pareigūnus gresia baudžiamoji atsakomybė. Tačiau J. K.
Surinkti turinį