nužudymas

Nužudymu įtariamas lenkas gaudytas ir Lazdijuose

, Alius Mikelionis
Antradienį dviejų šalių policijos pareigūnai vaikėsi prabangų visureigį „Porsche“. Lenkijos policininkams ši transporto priemonė su jų šalies valstybiniais numeriais nestojo. Automobilis važiavo Lietuvos link, todėl lenkai paprašė kolegų iš Lietuvos policijos pagalbos. Lazdijų rajone patruliavę Alytaus pareigūnai pastebėjo važiuojantį visureigį. Vairuotojas nestojo ir mūsų šalies pareigūnams. Į gaudynes įsitraukė gausios policijos pajėgos. Galingą variklį turintis „Porsche Cayenne“ skriejo Dzūkijos keliais maždaug 200 kilometrų per valandą greičiu.

Savaitės komentaras Tik po kraupios tragedijos sukruntama ir tampama gudriais

, Algimantas Mikelionis
Ėmė ir prabėgo gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai. Na, gal taip reikėtų sakyti tik apie Kalėdas, nes jos, ko gero, ir yra pati didžiausia ir reikšmingiausia metų šventė. Naujieji sutinkami, tikintis iš jų viso ko geriausia. Kiekvieną kartą, kai į rankas paimu baltą popieriaus lapą ir rašiklį, bandau įsivaizduoti savo skaitytoją, kuris kiekvieną ketvirtadienį „Dzūkų žiniose“ randa mano savaitės komentarą.

Žmoną mirtinai sumušęs seirijiškis teismo lauks laisvėje

, Vilma Danauskienė Specialiai „Dzūkų žinioms“
Mirtinai 62 metų sutuoktinę sumušęs 59 metų Seirijų miestelio gyventojas teismo bausmės lauks laisvėje.

Įtariama, vyriškis mirtinai primušė 8 metais vyresnę pensinio amžiaus sugyventinę

, Daina Baranauskaitė

Antradienį Lazdijų rajoną sukrėtė kraupi žinia – Seirijuose negyva savo namuose rasta 63 metų moteris Aliutė Karkazienė. Kaip informavo Lazdijų policijos komisariato viršininkas Valdas Vabuolas, ant Lazdijų rajono gyventojos kūno pastebėti daugybiniai sumušimai, tačiau kol nebuvo pateiktos teismo medicinos ekspertų išvados, ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Motiną nužudė be priežasties

, Arūnas Karaliūnas

 

Surinkti turinį