padėka

Rajono savivaldybės merui — Japonijos ambasadoriaus padėka

„Dzūkų žinios“ savo skaitytojus jau buvo informavusios apie tai, jog praėjusią savaitę mūsų rajono savivaldybėje lankėsi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda. 
Svarbus svečias susitiko su rajono savivaldybės darbuotojais, kur rajono savivaldybės meras Artūras Margelis trumpai pristatė mūsų rajono savivaldybę, jos privalumus, įgyvendintus projektus, svarbiausias investicijas bei perspektyvas.

Meras A. Margelis dėkoja Vytautui Janulevičiui ir Broniui Kašelioniui už dar vieną paminklą, liudijantį istoriją

, Sigita Vaitkevičė
Dzūkijos  krašte, kuriame pokario metais vyko nuožmiausios visoje Lietuvoje partizaninės kovos, aplaisčiusios šio krašto žemę narsiausių jos sūnų krauju, šiandien vienas po kito dygsta jų žygius įamžinantys paminklai. Jie apie šalies ir mūsų krašto istoriją kalba tiems, kurie šias kovas žino  tik iš istorijos knygų, iš  artimųjų pasakojimų, bei tiems, kurie čia gyvens po daugelio metų.  
Partizaninės kovos atminimo vietų įamžinimo rėmėja yra ir mūsų rajono savivaldybė.

Lazdijų mero padėka už Pasienio fiestos organizavimą

Mieli Lazdijų miesto 420-ojo jubiliejaus ir PASIENIO FIESTOS 2017 dalyviai, rėmėjai ir svečiai!
Spalvingais reginiais nuvilnijo 420-asis Lazdijų miesto jubiliejus ir keturioliktoji tradicinė tarptautinė šventė PASIENIO FIESTA 2017. Šventės organizatorių Lazdijų rajono savivaldybės ir VšĮ Lazdijų kultūros centro vardu noriu padėkoti Jums, brangūs Lazdijų krašto žmonės, šventės dalyviai, rėmėjai ir svečiai, jog geranoriškai ir su puikia nuotaika įsiliejote į šventinių renginių sūkurį, kuris truko 420 valandų.

Briuselyje — padėka žurnalistui iš Lazdijų

, Rimvidas Kalvaitis
Praėjusią savaitę Belgijos sostinėje Briuselyje, kur įsikūręs Europos Parlamentas bei NATO vadavietė, įvyko dar viena dokumentinio filmo „Begalinis koridorius“ premjera.

Č. Mulma: „Mūsų stiprybė – mūsų pareigūnai“

, Alytaus aps. VPK informacija
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas dėkoja visiems Alytaus apskrities policijos pareigūnams, sausio 24-ąją, dalyvavusiems „Mercedes Benz“ persekiojime Lazdijų ir Alytaus rajonuose. Taip pat dėkoja Kauno ir Marijampolės kolegoms, bei pasieniečiams.

E. Sušinskui padėka iš Ministro Pirmininko rankų

Vilniuje, Valdovų Rūmuose, vykusiame Policijos – Angelų sargų – dienos minėjime dalyvavo ir Lazdijų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vadas Eugenijus Sušinskas. 
Vaidotas Morkūnas 
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius už nepriekaištingą tarnybą mūsų rajono policijos pareigūnui įteikė padėką bei apdovanojo vardiniu laikrodžiu.
E. Sušinskas turi aukštąjį išsilavinimą, bakalauro laipsnį įgijo Vilniaus Gedimino technikos universitete, o magistro – Romerio universitete.

Karo žurnalistui — Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos padėka

, Rimvidas Kalvaitis
Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaitykloje įvyko susitikimas su karo žurnalistu, keliautoju, poetu Ričardu Lapaičiu. Renginyje dalyvavo 1 ir 2 klasių mokiniai su istorijos mokytojomis Audrone Pileckiene ir Onute Petuškiene. Susitikimą organizavo bibliotekininkės Laima Vaicekauskienė ir Daiva Mikalauskienė. Už integruotą edukacinę pamoką apie svarbiausius karo įvykius pasaulyje R. Lapaičiui buvo įteikta Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos direktorės Jurgitos Mozerienės padėka.
Tarptautinio spaudos fondo Europa–Azija atstovas Lietuvoje R.

Dėkoju komisariato viršininkui už pagalbą

, Alytaus apskr. VPK informacija

Aldona Dlugoborskienė, kaunietė:

Sodininkai už kelią padėkojo Alytaus rajono savivaldybei

, Alytaus rajono savivaldybės informacija

Prezidentė padėkojo Veronikai Povilionienei

, alkas.lt

Gruodžio 29 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su lietuvių folkloro dainininke ir etnokultūros puoselėtoja Veronika Povilioniene. Šalies vadovė pasveikino menininkę gavus prestižinį Folkloro asociacijų sąjungos apdovanojimą, kuris prilyginamas folkloro „Oskarui”.

Surinkti turinį