Parama

Grynaveisliai mėsiniai ir kitų rūšių gyvūnai už valstybės paramą

Pasak VšĮ „Darbo vietų kūrimo fondo“ laikinai einančio direktoriaus pareigas Nerijaus Sukacko, „Valstybės parama – tai geras šansas įsigyti grynaveislių mėsinių bei kitų rūšių veislinių gyvulių ir taip pradėti naują verslą ar atnaujinti savo turimas bandas. 
Paraiškos ir kiti dokumentai pateikiami nuo 2017 m. vasario 1 d. iki 2017 m. kovo 2 d.

Renovuotoje Rudaminos Švč. Trejybės bažnyčioje vėl suskambo varpai

Paskutinį advento sekmadienį Rudaminos parapijiečiai rinkosi į šv. Mišias, kurios vyko renovuotoje Rudaminos Švč. Trejybės bažnyčioje. Šimtmetį neremontuota bažnyčia dabar švyti savo baltumu, o atnaujinti ir didingai stūksantys jos bokštai iš toli žavi  ir traukia ne tik vietinių, bet ir aplinkinių kaimų gyventojų, pravažiuojančiųjų bei miestelio svečių akį.

Verslininkas Norgaudas Pilvinis: „Tik perlipęs per save gali pasiekti tai, ko trokšti“

, Vaidotas Morkūnas
Šiemet 4 iškiliausi rajono verslininkai bei viena kaimo bendruomenė už indėlį į rajono verslumą, jo skatinimą, inovatyvių sprendimų taikymą apdovanoti „Verslo sparnų“ statulėlėmis.
„Verslo sparnų“ statulėle nominacijoje „Jaunas ir verslus“ apdovanotas ir jaunasis verslininkas Norgaudas Pilvinis, kuris pasinaudojęs Europos Sąjungos parama ir įgyvendinęs projektą „GPS/GNSS sistemų matavimų verslo sukūrimas ir plėtra“ sukūrė savo verslą.

Šeštokų bendruomenės parapijos namai laukia įkurtuvių

, Rimvidas Kalvaitis
2010 metais Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) parengė Lazdijų rajono kaimo plėtros strategiją 2010–2015 metams. 2010 m. spalio 1 d. Dzūkijos VVG ir Nacionalinė mokėjimo agentūra pasirašė paramos sutartį, pagal kurią strategijos įgyvendinimui skirta 9,2 mln. Lt (2,66 mln. Eur) ES parama.

Kukliuose įrengta unikali, analogų neturinti sporto aikštelė

, Rimvidas Kalvaitis
2010 metais Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) parengė Lazdijų rajono kaimo plėtros strategiją 2010–2015 metams. 2010 m. spalio 1 d. Dzūkijos VVG ir Nacionalinė mokėjimo agentūra pasirašė paramos sutartį, pagal kurią strategijos įgyvendinimui skirta 9,2 mln. Lt (2,66 mln. Eur) ES parama.

Dzūkijos VVG nueitas kelias skaičiuoja dešimtmetį

, Lazdijų r. sav. inf.
Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) vakar šventė išties gražią dešimties metų sukaktį.

Kreipdamasis į žemės ūkio ministrę meras prašo palankesnių sąlygų rajono ūkininkams

, Lazdijų r. sav. inf.
Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse siaučiant afrikiniam kiaulių marui, paskelbtose buferinėse zonose ūkininkai priversti paskersti turimas kiaules bei užsiimti kita, alternatyvia gyvulininkystės sritimi ar ūkio ir verslo plėtra. Ūkininkai, be abejo, neišvengia nuostolių. Tad Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę dėl paramos galimybės 2014 m. pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m.

Įgyvendinti projektai pagal Dzūkijos VVG strategiją džiugina savo rezultatais

Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) įgyvendina Lazdijų rajono kaimo plėtros strategiją 2010–2015 metams. Pagal Dzūkijos VVG strategiją 8 mln. Lt parama buvo skirta 66 vietos projektų įgyvendinimui. Vietos projektus įgyvendina Lazdijų rajono bendruomenės, mokyklos, savivaldybės administracija, kitos įstaigos bei verslininkai.

Dzūkijos VVG parama verslui pradėti

Dovilė Jonuškaitė: „Sulaukėme kalėdinio stebuklo“

, Gintarė TEISUTIS

Šį mėnesį Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ bendruomenę pasiekė džiugi žinia – Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje, kurią globoja Alma Adamkienė,  jiems suteikta 35 tūkst. litų parama  centro vaikų kambariams įrengti. Anot centro vadovės Dovilės Jonuškaitės, tai tikras kalėdinis stebuklas.

Gamtosaugai – Europos Sąjungos parama

, Vytautas Stacevičius, VĮ Veisiejų miškų urėdijos specialistas ryšiams su visuomene

 

Surinkti turinį