pareigos

Administracijos direktorius nepakėlė jam patikėtų pareigų naštos

, Sigita Vaitkevičė
Praėjusį penktadienį vykusiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje jo dalyvių, taip pat rajono gyventojų, stebėjusių šio posėdžio transliaciją tiesiogiai internetu, laukė akibrokštas – pirmą kartą per visą rajono savivaldybės istoriją tarybos nariai didžiąja balsų dauguma nepatvirtino rajono savivaldybės direktoriaus 2016 metų veiklos ataskaitos.

Justinai Greblikaitei didžiausias jos pareigų privalumas — galimybė pažinti rajoną ir jo žmones

, Sigita Vaitkevičė
Su rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaite pasikalbėti apie jos darbo Lazdijuose pradžią bei pokyčius kopiant karjeros laiptais susėdame jau po penkerių jos darbo metų. Ji neslepia, jog žurnalistų susidomėjimo yra sulaukusi nuo pat pirmos savo darbo rajono savivaldybėje dienos. Vietos žiniasklaidą tuo metu intrigavo jos, jaunos teisės magistrantūros studijas baigusios specialistės, pasirinkimas gyventi ir dirbti Lazdijuose. Tiesa, mažai kas tuomet žinojo, jog ji Lazdijuose gimusi ir augusi, čia gyvena ir dirba jos mama, čia yra jos jau a.

Ką ir kaip sprendžia Kaimo reikalų komitetas?

, Vaidotas Morkūnas

Susidaro įspūdis, kad kai kurie rajono savivaldybės tarybos nariai nelabai įsigilinę į savo teises ir pareigas ne visai supranta, ką turėtų veikti, kokius sprendimus turėtų inicijuoti ir ruošti. Gal todėl jų svarstomi klausimai ir priimti nutarimai rajono savivaldybės tarybos komitetuose prasilenkia su elementaria logika, neretai būna kurioziniai, juoką keliantys.

Surinkti turinį