parkas

Kaip sustabdyti Lazdijų parko niokotojus?

, Vaidotas Morkūnas
Rajono savivaldybę pasiekė lazdijiečių skundai dėl tvarkos Lazdijų parke. „Vakar vaikštinėjau su vaikais po Lazdijų parką, jo žaidimų aikštelėse ale tai žaidėm. Baisu, per semkių lukštus, cigaretes ir dar per visokias šiukšles nėr kur kojos įkelti, supynės sulaužytos. Po to nuėjome į estradą, tas pats vaizdas, kalnas semkių lukštų... Kai kas nesupranta, kad daro blogus darbus... Esu pasibaisėjusi“, – rašo lazdijietė, čia dažnai su vaikais praleidžianti vakarus.
Yra ir daugiau tokių nepatenkintų.

Galimai 26-erių lazdijiškę išprievartavęs vyras uždarytas į areštinę

, Daina Baranauskaitė

Lapkričio 10 dieną į Lazdijų rajono policijos komisariatą kreipėsi L. Ž., gimusi 1987 metais, pareiškusi, kad lapkričio 8 dieną ją išžagino iš matymo pažįstamas vyras. 26 metų Lazdijuose gyvenanti moteris pareigūnams galimos seksualinės prievartos vieta nurodė gimnazijos parką. Esą būtent ten praėjusį panktadienį apie 22 val. ir įvyko galimas nusikaltimas.

Atsinaujinęs Vainežerio dvaro parkas laukia lankytojų

, Lina Žukauskienė

Veisiejų regioninio parko išskirtinumą iš kitų Lietuvos saugomų teritorijų pabrėžia nuoširdūs žmonės, iškilios jotvingių genties palikuonys, miškingas kraštovaizdis, Veisiejų–Kapčiamiesčio–Šlavantų ežerynas, Šlavantėlio ir Liūnelio tarpuežerio botaninės vertybės, Dzūkijos katedra – Veisiejų Švento Jurgio bažnyčia, Atsimainymo atlaidai, Vainežerio senovės gynybiniai įtvirtinimai, Veisiejų ir Vainežerio dvarų parkai  ir kt.

Nauja estrada – galvos skausmas seniūnei

, Vaidotas Morkūnas

Praeitų metų rudenį Lazdijų parke pastatyta estrada Lazdijų seniūnijai jau tapo nemažu galvos skausmu. Galvojama, kaip ją apsaugoti nuo jaunųjų niokotojų.
Pasirodo, čia, po estrados stogu, vakarais randa „prieglobstį“ jaunuoliai, mėgstantys elgtis „laisvai“ – gerti, rūkyti, šiukšlinti. Pastebėta, kad nuo estrados grindų bandyta nulupti lentas. Kai kur grindys jau ir apdaužytos.

Tvarkymo darbai Metelių regioniniame parke

Metelių regioniniame parke baigti Metelio šiaurinės (Buckūnų pelkės) ir vakarinės paežerės (Kemsinės pievos) dalyse tvarkymo darbai.  Atlikti darbai prisidės, prie didele biologine įvairove pasižyminčių, Buckūnų pelkės ir Kemsinės pievos išsaugojimo.

Rekonstruojamas Lazdijų miesto parkas taps patrauklia poilsio zona

, Gintarė TEISUTIS

 

Surinkti turinį