pasipriešino

Už išpuolį prieš policininkus — didelė bauda

, Vaidotas Morkūnas
Nepakluso policininkams
Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje pasipriešinimu policininkams buvo kaltinamas J. R.
J. R. agresyvumo priepuolis ištiko šių metų vasario 26 dieną. Būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, vyriškis pasipriešino dviem jį nuraminti atvažiavusiems policijos pareigūnams – T. M. ir E. I. Jiems vyriškis grasino. Vienam iš nukentėjusių  policininkų padarė nežymų sveikatos sutrikdymą – nubrozdino kaktą.
Apklaustas pareigūnų, J. R.

Neblaivus tėvas pasipriešino pareigūnams, norėjusiems paimti vaikus iš šeimos

, Daina Baranauskaitė
Nemalonus incidentas įvyko Lazdijų rajone, Vytautų kaime. Po pranešimo, kad neblaivūs sutuoktiniai neprižiūri vaikų, atvykus policijos pareigūnams neblaivus vyriškis ir jo draugas sukonfliktavo su patruliais, norėta paimti vaikus, tačiau mergaitė pabėgo pas draugę, o penkiametis berniukas po ilgų diskusijų paliktas mamai.
Bendrajame pagalbos centre gautas anoniminis pranešimas, kad Lazdijų r., Vytautų k., neblaivūs sutuoktiniai neprižiūri dviejų savo nepilnamečių vaikų.

Pasipriešinusiam policininkams — 150 eurų bauda

, Vaidotas Morkūnas
Rajono policijos komisariato pareigūnai gauna daug iškvietimų dėl smurto artimoje aplinkoje atvejų. 
Jie vyksta į šeimas, kur sutuoktiniai, dažniausiai neblaivūs, kelia triukšmą, mušasi ar kitaip trikdo ramybę. Aišku, pareigūnai juos izoliuoja nuo šeimos, jiems tenka pernakvoti policijos areštinėje, apribojama teisė lankytis namuose, o vėliau jiems tenka atsakyti dėl administracinės teisės pažeidimų.
Surinkti turinį