paštas

Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė: „Ranka užrašytas atvirlaiškis yra šilta bendravimo priemonė“

Nenumaldomai artėjant šventiniam laikotarpiui parduotuvės, įstaigos ir įmonės bei pats miestas pasipuošė, o žmonės nejučia pradėjo laukti sveikinimų. Apie anksčiau itin populiarų kalėdinių sveikinimų būdą – laiškus ir atvirlaiškius – pasakoja Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.
 
– Artėjant šventėms žmonės pradeda ieškoti įdomių būdų pasveikinti draugus ir artimuosius. Vienas iš jų – rašyti sveikinimus ranka ir siųsti juos paštu.

Lazdijų rajono gyventojai paštuose į eurus iškeitė 1,7 mln. litų

, Vaidotas Morkūnas
Litų keitimai į eurus Lazdijų, Veisiejų ir Seirijų pašto skyriuose bei rajone veikiančių bankų filialuose vyksta be sutrikimų, ramiai. Pašto skyriuose bei bankų filialuose per dieną iškeičiamos nemažos pinigų sumos. Po Naujųjų metų pirmomis dienomis pašto skyriuose net buvo pritrūkę eurų. Mat buvo neapskaičiuota, kad tiek daug gyventojų ateis keistis pinigų. Trijuose rajono pašto skyriuose kasdien budi po policijos pareigūną, kad būtų užtikrinta tvarka ir saugumas.

Lietuvos paštas mažina paslaugų tarifus

Nuo šiol Lietuvos pašto klientai, atsiskaitydami už komunalinius mokesčius ar kitas paslaugas, mokės mažiau.

Įmokų ir mokesčių surinkimo paslaugos tarifai sumažėjo beveik perpus. Atsiskaitant už komunalines ar kitas paslaugas nuo šiol paslaugos mokestis bus 0,79 lito. Mokant už atsiskaitymų knygelę - šildymą, vandenį, elektrą ir kitas paslaugas, įmoka kainuos 1,58 lito.

Siuntų terminalas - ir Lazdijuose

Šią savaitę pradėjo veikti pirmieji siuntų siuntimo bei gavimo savitarnos terminalai SIUNTOS24. Per šiuos įrenginius siuntas bus galima siųsti bet kuriuo paros metu, o adresatą siuntos pasieks per 24 valandas.

Surinkti turinį