pastatai

Liepsnojo pastatai ir skalbimo mašina

, Vaidotas Morkūnas
Per pastarąsias keturias dienas rajone kilo penki gaisrai. Degė medinis namas, skalbimo mašina, ūkiniai pastatai.  
Praeitą sekmadienį apie 4 valandą rajono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad Seirijų seniūnijos Ročkių kaime dega gyvenamasis namas, kuriame gyvena keturių asmenų šeima.
Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė dviejų aukštų medinis pastatas, dengtas šiferiu. Žmonių pastato viduje nebuvo. Nudegė stogas, apdegė perdengimas.

Apie reformas, po kurių lieka tušti pastatai...

, Vaidotas Morkūnas
Laikas bėga, reformos veja reformas, reorganizacijos reorganizacijas, pertvarkos pertvarkas, decentralizacijos centralizacijas... Ir regionai tuštėja. Tušti lieka pastatai, nors daug politikų iš visų tribūnų tik trimitavo – atsigręžkim į regionus, mažinkim atskirtį, pagalvokim apie provincijoje gyvenančius. Gražūs žodžiai, tiesa, bet jie ir liko tik lozunguose. Trimitavo, trimitavo politikai ir pamiršo, ką darė vakar.

Ūkiniuose pastatuose - žmonių lavonai

Lazdijų rajone vis daugiau randama negyvėlių. Dar 2 lavonai rasti Ūkiniuose pastatuose Lazdijų rajone. Vienam iš negyvėlių  - 22 metai.

Kaip vakar informavo Lazdijų policija,  gautas pranešimas, kad Lazdijų rajone, Šeštokų seniūnijoje, sodybos ūkiniame pastate, rastas 47 metų   K. J. 47 m.lavonas be išorinių kūno sužalojimų.

Tą pačią dieną į policija informuota, kad Lazdijų rajone, Seirijų miestelyje., sodybos ūkiniame pastate rastas 22 metų  E. S lavonas be išorinių kūno sužalojimų.Įvykių aplinkybes tiria policija.

Surinkti turinį