pastatas

Liepsna pasiglemžė pastatą prie ežero

, Vaidotas Morkūnas
Antradienį apie pietus didelis gaisras kilo Kapčiamiesčio seniūnijoje, Gervelių kaime esančiame gyvenamajame name, kuris stovi ant Veisiejo ežero kranto.  
Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Gaisro metu beveik visiškai sudegė dviejų aukštų gyvenamasis namas, ręstas iš medinių rąstų, turėjęs medinę perdangą ir šiferio stogą. Nestipriai apdegė menkavertis ūkinis pastatas, stovėjęs už 60 metrų, apsvilo net netoli esantis medinis šulinio rentinys.

Dar širdyje ne sutema

, Dineta Babarskienė
84 metų senolė Birutė Miliauskienė džiaugiasi šia diena, savo vaikais, anūkais, o labiausiai proanūkiu. Rūpinasi savo sodyba, dviem kasdien kiaušinius dedančiomis vištelėmis ir šuneliu. Eina į bažnytėlę, skaito laikraščius, klausosi radijo ir laukia šiltesnio pavasario. Dar norėtų nuvažiuoti į Pivašiūnus. „Į Lenkiją jau du kartus anūkutis nusivežė, gražu ir ten, bet ir pas mus gražu. Norėčiau į Pivašiūnus per Žolinės atlaidus nuvažiuoti, pasimelsti, – dėlioja savo ateities planus senolė.

Rebusas dėl Noragėlių seniūnijos administracijos pastato vietos – svarbiau racionalumas ar gyventojų įprotis?

, Daina Baranauskaitė

Į Lazdijų rajono savivaldybės merą bei administracijos direktorių kreipėsi Seiliūnų seniūnaitijos seniūnaitis Vilius Rudis bei Noragėlių seniūnaitijos seniūnaitis Vitas Tamulionis. Paklausime dėstoma, jog žinia apie savivaldybės ketinimus Noragėlių seniūniją iš Noragėlių kaime esančių patalpų perkelti į Krikštonių kaime buvusios mokyklos patalpas suneramino ir papiktino gyventojus.

Surinkti turinį