pažeidėjai

Pasienis mano atminty: važiuota pas panas, o patekta pasieniečiams į rankas

, Kęstas Sukackas
Visi keliai vedė į Akmenius 
Šį savaitgalį Lazdijuose vėl vyks tarptautinė šventė „Pasienio fiesta 2018“. Mes gyvename pasienyje, kur keliai veda į Europą. O buvo laikai, kai visi žinojo, kad Lazdijai buvo vienintelis langas į pasaulį. Juk ant pagrindinių šalies kelių bei Kaune ir Vilniuje buvo pažymėtos rodyklėmis kryptys į Lazdijus.

Pažeidėjus drausmins modernios mobilios vaizdo stebėjimo kameros

, Lazdijų r. sav. inf.
Siekdama užtikrinti savo krašto žmonių gyvenimo kokybę ir sudrausminti pažeidėjus, kai draugiški prašymai ir netgi įspėjimai jiems negalioja, savivaldybei tenka imtis griežtesnių, bet veiksmingų priemonių. Viena iš tokių – įrengti vaizdo stebėjimo kameras, kurios užfiksuoja pažeidimus.

Nespėjo pasidžiaugti lynais

, Vaidotas Morkūnas
Savaitgalį rajono aplinkosaugininkų reidas po rajono ežerus buvo sėkmingas. Su įkalčiais įkliuvo du pažeidėjai, kurie tinklais bandė pagauti ir jau buvo pagavę žuvų. Pasak rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjo Evaldo Brusoko, abu vyriškiai gerai žinomi, nes yra ne kartą bausti už draudžiamą  žvejybą tinklais. 
Pasirodo, brakonieriai nesnaudžia, keliasi anksti, dar tamsiai, ir galvoja, kad aplinkosaugininkams neįklius tikrindami ar statydami tinklus. Tačiau ir aplinkosaugininkai nemiega.

Ieškoti pažeidėjų Lazdijų aplinkosaugininkai kilo į orą

, Vaidotas Morkūnas

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai  pirmadienį sraigtasparniu kilo į orą  iš paukščio skrydžio pasižvalgyti ir užfiksuoti galimus aplinkosaugos pažeidimus. Tai pirmasis žvalgomasis skrydis Alytaus regione.

Dėl 1000 Lt algos varžosi būriai pretendentų

, Daina Baranauskaitė

 

Surinkti turinį