pažeidimai

Aplinkosaugininkai iš paukščio skrydžio fiksavo pažeidimus

, Vaidotas Morkūnas
Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai Lietuvos kariuomenės sraigtasparniu vykdė aplinkos apsaugos kontrolę ir stebėjo Obelijos, Metelio, Dusios, Veisiejo ežerus, Nemuno upę. Skrendant virš ežerų ir upių tikrinta, ar nenaudojami neteisėti žvejybos įrankiai (tinklai ir kt.).

Medžiodami su naktiniais taikikliais pažeidė įstatymus

Alytaus regiono Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams vis dažniau įkliūna Medžioklės bei žvejybos taisyklių pažeidėjai. Dabar pats medžioklės sezono įkarštis, todėl aplinkosaugininkai itin akylai stebi medžiotojų veiklą.
Seime neseniai buvo organizuotas balsavimas dėl draudimo naudoti naktinius taikiklius medžioklėje panaikinimo, tačiau sprendimas nebuvo pakeistas. O du medžiotojai visgi tokio draudimo nepaisė ir įkliuvo pareigūnams.

O. Janavičius dėl Lazdijų VMVT priimto sprendimo kaltina konkurentus

, Gintarė Šataitė
Lazdijų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, dėl grubių pažeidimų laikinai sustabdyta UAB „Osvija“ kavinės-picerijos (Kauno g. 4, Lazdijai) veikla.
Griežtas sprendimas priimtas įmonėje užfiksavus grubius savikontrolės sistemos, higienos ir maisto tvarkymo pažeidimus. Patikrinimas pradėtas tiriant iš vartotojo gautą pranešimą, kuriame buvo skundžiamasi kavinės patiekalų kokybe, teigiama, kad klientams patiekiami neskanūs ir ataušę patiekalai.
Surinkti turinį