pažeidimas

Žiopla A. P. klaida kainavo brangiai

, Vaidotas Morkūnas

Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo administracinę bylą, kurioje pilietis A. P. buvo kaltinamas Kelių eismo taisyklių pažeidimu.
A. P. automobiliu „Opel Vectra“ „prisivažinėjo“ Būdviečio seniūnijoje, Vidzgailų kaime. Tamsiu paros metu privažiavęs prie vienos sodybos, vaikinas paliko automobilį, tačiau pamiršo užtraukti rankinį stabdį, todėl transporto priemonė nuriedėjo ir atsitrenkė į vieno pastato sieną. Autoįvykio metu buvo apgadinta pastato siena bei automobilis, o vairuotojas apie tai nepranešė policijai ir iš įvykio vietos pasišalino.

Po specialistų patikros — turkiška virtuvė buvo uždaryta

, Vaidotas Morkūnas
Lazdijų rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kovo 31 dieną buvo laikinai sustabdžiusi turkiškos virtuvės esančios Turistų gatvėje „Kebab Inn“ veiklą. Šios kavinės savininkas ir direktorius - turkas Metin Aliustaoglu.
Vakar kalbinti šios tarnybos specialistai teigė, kad patikrinę minėtą įmonę rado pažeidimų ir  nubaudė dėl netinkamai tvarkomų maisto atliekų bei jų apskaitos nebuvimo. Specialistai sakė, kad maistas buvo gaminamas pagal nepatvirtintus technologinius aprašymus ir receptūras.
Surinkti turinį