pinigai

Priežastys, kodėl reikia pradėti taupyti jau dabar

Visi suprantame, jog taupymas yra labai svarbus, tačiau tik mažoji dalis žmonių taupo. Kodėl taip yra? Nejaugi taupyti yra taip sunku? Daugelis žmonių nesusimąsto, jog norint turėti santaupų ateityje, reikia pradėti taupyti jau dabar. Paprastai, pinigų trūkumas pajaučiamas tuomet, kai užklumpa bėda.

Sukčiai spruko išsigandę kaimynų...

, Vaidotas Morkūnas
Vakar redakcijai rajono gyventojai – kartu gyvenantys vyras ir moteris – papasakojo, kaip jiems pavyko savo kaimynę senutę apginti nuo sukčių antpuolio. Drąsiai pasielgę kaimynai užkirto kelią sukčiams apgauti močiutę. Šie nieko nepešę turėjo bėgti. Tai dar vienas saugios kaimynystės atvejis mūsų rajone.
Moteris pasakojo, kad viskas nutiko naktį. „Mano kaimynės, senos moters, sodyba vos už kelių metrų nuo mano sodybos. Naktį, apie 2 valandą, mane iš miego prikėlė šios kaimynės dukra.

Savaitės komentaras Kontrabandininkai apvagia pensininkus, valstybę ir... patys save

, Algimantas Mikelionis
Kai tenka susipažinti su kitu žmogumi, iš pat pradžių pasakai savo vardą ir iš kur esi. Jeigu pasakai, kad esi iš Lazdijų rajono, devyni iš dešimties naujų pažįstamų nusišypso ir mirkteli akį. Šypsena ir mirksnis visuomet reiškia: „a, Lazdijai, pasienis, reiškia, kontrabanda“. Ilgą laiką būtent tas žodis daugybei žmonių ir simbolizavo pasienyje esančius Lazdijus. Maždaug prieš dvidešimt metų Lietuvos pasienis su Lenkija išgyveno auksinius kontrabandos laikus. Cigaretės buvo gabenamos neįtikėtinais kiekiais.

Sujungus seniūnijas, bus sutaupyta daugiau nei 20 tūkstančių eurų

, Lazdijų r. sav. inf.
Rugpjūčio 4—14 dienomis Šventežerio ir Teizų seniūnijų gyvenamosiose vietovėse bus vykdoma atrankinė gyventojų apklausa dėl Teizų ir Šventežerio seniūnijų sujungimo. Atsitiktiniu būdu pasirinktų gyventojų namuose lankysis komisijos nariai, kurie gyventojų prašys atsakyti į klausimą: „Ar pritariate Teizų seniūnijos panaikinimui ir jos teritorijos priskyrimui Šventežerio seniūnijai, pakeičiant Šventežerio seniūnijos teritorijų ribas?“
Kaip teigė mero pavaduotojas G.

Pavydės tik tinginiai

Lietuvoje leidžiamas „Iq“ žurnalas paskelbė šalies savivaldybių merų turtus ir pagal tai juos išrikiavo į lentelę. Iš Dzūkijos savivaldybių turtingiausias, Lietuvos merų ir jų pinigų „topo“ trečioje vietoje – Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. Nurodoma, kad jo turtas - 3 mln. 322 tūkst. 909 litų. R.

Alytaus policija įspėja: sukčiai „švarina gyventojų kišenes

Pastaruoju metu pastebima, kad telefoniniai sukčiai aktyvėja, įvairiais būdais stengiasi iš 
gyventojų išvilioti informaciją, susijusią su konfidencialiais asmens elektroninės bankininkystės 
duomenimis.

Regioninio parko apsuptyje - spręsti rimtų klausimų

 Trečiadienį moderniame ir interaktyviame Metelių regioninio parko direkcijos Lankytojų centre vyko  Alytaus regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame susirinko Alytaus regiono merai bei jų pavaduotojai, taip pat Vidaus reikalų ministerijos atstovai.

Posėdžio metu aptarta regioninė politika 2014-2020 metais, pristatyta 2013 metų plėtros plano įgyvendinimo  ataskaita

Savaitės komentaras Ar iš tikrųjų taip jau blogai gyvename?

, Algimantas Mikelionis

Dažnai sakoma, kad Lietuvoje yra dvi religijos. Pirmoji, aišku, katalikų tikėjimas, o antroji – krepšinis. Pasaulyje išsiskiriame ne tik tuo. Garsėjame įspūdinga gamta, gintaru, skaniu alumi ir gražiomis moterimis. Galime didžiuotis savo didinga istorija ir kovomis už laisvę bei nepriklausomybę. Išskirčiau dar vieną dalyką, kurį pavadinčiau nacionaliniu pomėgiu – niurzgėjimą ir skundimąsi blogu gyvenimu. Tai galima išgirsti apsiperkant parduotuvėje, turguje, susitikus pažįstamiems ar giminaičiams ir net per šventes susėdus prie stalo.

Savaitės komentaras: riebūs socialdemokratų pažadai virto rūsčia realybe

, Algimantas MIKELIONIS

Praėjo tik metai po Seimo rinkimų, o į kairę ir dešinę socialdemokratų dalinti pažadai apie jiems atėjus į valdžią pagerėsiantį gyvenimą subliuško kaip muilo burbulas. Krizės metu dejavę ir verkę bei valdžioje buvusius dešiniuosius negailestingai pliekę opozicijos kairieji žadėjo socialinį teisingumą. Po rinkimų vos atėję į valdžią tie patys socdemai dieną naktį kartojo pakelsiantys atlyginimus. Dosniai apdalinti pažadais buvo kultūros darbuotojai, statutiniai pareigūnai ir kiti darbo užmokestį gaunantieji iš biudžeto. Tik svarstant kitų metų biudžetą pažadai pavirto į nieką.

Apie ekonominę energiją, arba kaip Krosnos mokykla Australijos Kalėdų fondo „Pinigus“ už gryną pinigą priėmė

, Jūratė Sutkuvienė
Džiugu konstatuoti, kad kaip kasmet, taip ir šiemet Australijos Kalėdų fondas (AKF) skelbė konkursą: piešinių – ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymo skyriui, rašinių – pagrindinio skyriaus moksleiviams. Tema išties nustebino – „Pinigai“. Kaip čia taip dabar apie pinigus, kažkaip nedvasinga, ar ne? Nors šiandien vaikai ir paaugliai uždirba, taupo, išleidžia ir skolinasi kiekvienais metais milijonus litų. Ir turi jie žymiai daugiau pinigų, nei ankstesnės kartos, ir išmoksta su jais tvarkytis daug anksčiau.
Surinkti turinį