Poezija

Dovana poezijos ir muzikos mylėtojams – šviežios naminės duonos kepalas

, Lazdijų r. sav. inf.
Šį savaitgalį Šilaičių kaime, įsikūrusiame tarp Seirijo, Gailiko ir Sagavo ežerų, vyko poezijos ir dainų šventė. Į ketvirtąkart senojoje Katkauskų sodyboje organizuojamą renginį susirinko poetai, dainininkai, teatralai, poezijos ir muzikos mylėtojai ne tik iš Lietuvos, bet ir Anglijos, Airijos, Norvegijos, Vokietijos ir netgi Jungtinių Amerikos Valstijų. Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio vardu šventės dalyvius pasveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas.
J.

PRISTATOMA pirmoji K. Sukacko knyga

, Algimantas Mikelionis
Juokaujama, kad šiais laikais yra daugiau rašančiųjų nei skaitančiųjų. Iš tikrųjų šiame posakyje yra nemaža dalis tiesos, nes nemažai žmonių, sukaupę kiek didesnę sumą pinigų ir parašę kažką panašaus į tekstą, puola leisti savo knygas. Neparodę jų rimtai respublikinio lygio leidyklai, kuri įvertintų, kokio lygio yra pasirodę kūriniai ir ar apskritai jie nusipelno išvysti dienos šviesą.

Didysis Juozo Dzūko darbas – „Sodiečiai ir dvarininkai“

 

Popietė su poezijos meistrais Rimvydu Stankevičiumi bei Gintaru Bleizgiu

, Tadas Mikelionis

Spalio 12-osios popietę Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyko poezijos gerbėjų susitikimas su dviem garsiais lietuvių rašytojais – elektrėniškiu Rimvydu Stankevičiumi ir veisiejiškiu Gintaru Bleizgiu. Šiame susitikime jie pristatė savo naujas poezijos knygas: Gintaras Bleizgys poezijos rinkinį „Sodas“, Rimvydas Stankevičius „Ryšys su vadaviete“.

Kūryba svaigino it pienių vynas

, Edita SAMOŠKAITĖ

 

Kūryba svaigino it pienių vynas

, Edita SAMOŠKAITĖ

Kvepiančios alyvos, gitaros garsai, poezija ir proza – visa pavasarišką kūrybos vakarą „Pienių vynas“ Žemaitkiemio laisvalaikio salėje apsvaigino ir paskandino minčių sraute. Ne vien kūrėjas skaitydamas savo kūrybą mintimis sugrįžta į kūrimo procesą. Kiekvienas klausytojas randa savo gyvenime kažką artimą, ima gretinti ir nejučiomis pritariamai linksėti galva: „Taip, ir aš kažkada šitaip jaučiaus – man skaudėjo sielą“, o gal pamąsto: „Teisingi žodžiai, gyvenimas atseikėja kiekvienam ne vien skausmo, bet ir svajingų bei malonių atminti akimirkų“.

Surinkti turinį