popietė

Aštriosios Kirsnos bibliotekoje popietė „Man labiausiai patikusi knyga...“

, Jolita Krokininkaitė

Šiemet balandžio 23–29 dienomis jau šešioliktą kartą Lietuvoje buvo minima Bibliotekų savaitė. Šiais metais ji neeilinė, nes 2016-ieji šalyje paskelbti Bibliotekų metais. Šia proga balandžio 28 d. 14 val. Aštriosios Kirsnos bibliotekoje vyko popietė „Man labiausiai patikusi knyga...“, kurią organizavo bibliotekininkė Jolita Krokininkaitė bendradarbiaudama su Būdviečio seniūnijos socialiniu darbuotoju Egidijumi Aleksoniu ir socialine darbuotoja Rima Minkevičiene.

Popietė „Paukštininkystė šiandien“ Krosnos mokykloje

, Audronė Pileckienė, klasės vadovė, Mantas Slipkauskas, 6 klasės mokinys, Krosnos mokykla

Šeštoje  klasėje vyko popietė, kurios tema „Paukštininkystė šiandien“. Tikslas – sužinoti daugiau apie naminius  paukščius ir pristatyti Lazdijų krašto ūkininkų Rūtos ir Ginto Cimakauskų paukštininkystės ūkį.

Popietė su poezijos meistrais Rimvydu Stankevičiumi bei Gintaru Bleizgiu

, Tadas Mikelionis

Spalio 12-osios popietę Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyko poezijos gerbėjų susitikimas su dviem garsiais lietuvių rašytojais – elektrėniškiu Rimvydu Stankevičiumi ir veisiejiškiu Gintaru Bleizgiu. Šiame susitikime jie pristatė savo naujas poezijos knygas: Gintaras Bleizgys poezijos rinkinį „Sodas“, Rimvydas Stankevičius „Ryšys su vadaviete“.

Kalėdų senelis su maišu dovanų...

, Gintarė ŠKARNULYTĖ

 

Surinkti turinį