PRAEIVIO UŽRAŠAI

PRAEIVIO UŽRAŠAI

Atsikėlęs ryte nusiprausiau, bet neįjungiau elektrinio virdulio ir nepasiruošiau sumuštinių, tad likau be kavos ir pusryčių. Apsirengęs išėjau į lauką ir po maždaug septynių minučių ėjimo pasiekiau mažą kavinukę, kurioje kepa bandeles. Pastarosios čia brangesnės nei prekybos centruose, bet žymiai skanesnės. Čia taip pat už eurą galima nusipirkti puodelį itin aukštos kokybės kavos, kuri yra daug kartų skanesnė nei namuose užplikoma puodelyje. Kas svarbiausia, į šią kavinukę žmonės renkasi skaityti popierinių laikraščių ir žurnalų.

PRAEIVIO UŽRAŠAI

Sakoma, kad kai žmogui nustoja rūpėti, ar limpa sniegas, jis nustoja būti vaiku. Ko gero, tai labai panašu į tiesą, nes daugelis iš mūsų ilgisi normalios žiemos. Jau nemažai metų iš eilės galima jausti globalaus klimato atšilimo pasekmes. Na, bent jau mūsų šalyje. Šiemet žiema taip pat prasidėjo šiltais orais ir ilgokai nebuvo sniego dangos.

PRAEIVIO UŽRAŠAI

Trys šimtai šešiasdešimt keturias paras per metus vidurnaktį būna tamsu, tylu ir ramu. Tik trys šimtai šešiasdešimt penktos paros vidurnaktį ima griaudėti saliutai, pokšėti petardos ir žaižaruoti ugnys. Tuomet vis galvoju, kad gal kas nors ypatingo bus nutikę? Pažįstamas sakė, kad tuomet prasideda Nauji metai ir taip visi išreiškia savo džiaugsmą. Nudžiugęs pradedu galvoti, kad gal ir man prasidės naujas gyvenimas, bet palaukęs kelias naujųjų dienas pamatau, kad viskas nueina po senovei...
Surinkti turinį