prevencija

Seminaras apie prekybos žmonėmis prevenciją

, Lazdijų r. sav. inf.
Lazdijų rajono savivaldybė  su Lietuvos Caritu, vykdančiu programą „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms",  kovo 3 d.  organizavo seminarą „Nepirk vogtos prekės - stabdyk prekybą žmonėmis savo mieste“. Lazdijų rajono viešosios bibliotekos salėje vykusiame seminare dalyvavo švietimo ir ugdymo įstaigų atstovai, socialiniai darbuotojai, psichologai, Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai,  Lazdijų r.

Alkoholizmo prevencija: vaikai seka tavo pavyzdžiu

, Kristina Cibulskė
Kas aš esu ir kodėl? 
Esu dviejų vaikų mama. Sūnus dar lanko darželį, dukra jau 7 klasėje. Dirbu švietimo pagalbos įstaigoje 8 metus. Niekada nerūkiau, nevartojau narkotikų, tačiau, kaip dauguma, saikingai vartojau alkoholį per šventes, gimtadienius ir kitomis progomis.

Sveika aplinka be tabako dūmų – įmanoma?

, Edita SAMOŠKAITĖ

Gegužės 31-oji yra Pasaulinė diena be tabako. Lazdijų visuomenės sveikatos biuras, ne kartą organizuodamas renginius ar vykdydamas akcijas, informuoja visuomenę apie tabako daromą žalą. Kiekvienas vaikas nusipelnė gimti ir augti aplinkoje be tabako dūmų, dėl to ne tik svarbu, kad šeimoje nebūtų rūkančių, bet ir būtų kuo daugiau sąmoningų piliečių, gerbiančių savo ir šalia esančio teisę – gimti, augti ir gyventi sveikoje aplinkoje. Pokalbis su Lazdijų visuomenės sveikatos biuro direktore Ramute Kunigiškiene apie rūkymo prevenciją rajone.

Surinkti turinį