Prezidentė

Ona Danutė Šeštokienė: „Savas vargas nebuvo sunkus“

, Gintarė Šataitė
Ona Danutė Šeštokienė turėtų būti pavyzdys daugeliui moterių. Būdama vos šešerių neteko mamos (Onos Danutės Šeštokienės mama mirė sulaukusi vos dvidešimt aštuonerių metų), nuo vaikystės sunkiai dirbo, o ištekėjusi už dabar jau mirusio Juozo Šeštoko pagimdė ir užaugino devynias dukras. Tačiau, kad ir kokių sunkumų būta, moteris niekada nestokojo optimizmo, nuolat šypsojosi ir su viltimi žvelgė į rytojų.

Meras, taryba ir lazdijiečiai priešinsis iki galo: Vilniaus valdžia neturi teisės uždaryti gimdymo skyrių

, Sigita Vaitkevičė
Ne vieną mėnesį tęsiasi karas dėl Lazdijų ligoninės išlikimo. Vienoje barikadų pusėje – rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, savivaldybės tarybos valdančioji koalicija, Lazdijų ligoninės vadovai, – visi tie žmonės, kurie norėtų turėti rajono gyventojų poreikius atitinkančią ligoninę su visais iki šiol čia buvusiais skyriais, su visais čia dirbančiais darbuotojais.

Vienybės žygio idėja - tarp apdovanotųjų Prezidentūroje

, Prezidentės spaudos tarnybos ir Lazdijų r. sav. inf.
Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išradingiausius Valstybės atkūrimo dienos minėjimo iniciatyvų organizatorius ir įteikė nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę.
Ketvirtą kartą Prezidentės inicijuojama akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ šiemet tapo rekordinė ir sulaukė tris kartus daugiau išradingų iniciatyvų nei pernai.
Prezidentė apdovanoja išradingiausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ dalyvius

Vyriausybė ir Premjeras nepaiso nei Prezidentės, nei Lazdijų mero bei tarybos išsakytų nuogąstavimų dėl šalies saugumo

, Vytautas Šeštokas
Vakar LR Vyriausybė nusprendė likviduoti Lazdijų pasienio rinktinę
Lietuvos Respublikos Vyriausybė nepaiso Prezidentės Dalios Grybauskaitės perspėjimo dėl galimo emigrantų antplūdžio per Lietuvos–Lenkijos pasienį ir paskelbė, jog naikins Lazdijų rinktinę. Augant nelegalių migrantų srautams, šalies vadovė ragino Vyriausybę atidėti pasienio pertvarką bei minėtosios rinktinės naikinimą. D.

Lazdijai šaukiasi Prezidentės pagalbos

, Lazdijų rajono savivaldybės informacija
Pasienio rinktinę galintys prarasti Lazdijai įžvelgia grėsmę nacionaliniam saugumui ir prašo aukščiausios šalies valdžios pagalbos. Skubiai į neeilinį susirinkimą sukviesta Lazdijų rajono savivaldybės taryba įgaliojo Lazdijų r. merą Artūrą Margelį pasirašyti kreipimąsi į Prezidentę, Vyriausybę, Seimo komitetus. Jame nepritariama tiesiogiai valstybės sieną saugančios Lazdijų rinktinės likvidavimui.
Lazdijų rajono meras A. Margelis teigė, kad tai buvo kraštutinės priemonės. „Visa reforma svarstoma jau pusmetį.

Su Prezidente susitiko ir A. Margelis

, lrp.lt
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su naujos kadencijos savivaldybių vadovais, aptarė regionų problemas ir pagrindinius naujų merų darbus. Šiemet pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusiuose tiesioginiuose merų rinkimuose išrinkti 24 nauji ir perrinkti 33 buvę savivaldybių vadovai. a„Pirmą kartą tiesiogiai išrinkdami merus, žmonės jiems suteikė išskirtinį pasitikėjimą.

Lazdijų rajono moterys Prezidentei padovanojo vėliavą

Šeštadienį, liepos 12 dieną, įvyko prezidentės D. Grybauskaitės inauguracijos iškilmės Seime. Ji dirbs antrąją penkerių metų kadenciją. Šia proga pasveikinti prezidentės į Vilnių buvo nuvykusios dvi veiklios mūsų rajono moterys – tarybos narė J. Ražukienė ir visuomenininkė A. Mikalonienė.
Siūti tautines ir patriotines vėliavas yra lazdijietės A. Mikalonienės pomėgis arba, kaip ji pati įvardija, hobis. Daug jų puikuojasi Lazdijų laisvės kovų muziejuje. Jos mena įvairias progas: prezidento V.

Savaitės komentaras Vidurvasario intriga: Prezidentės ir koalicijos nesutarimai

, Algimantas Mikelionis
Pernai pirmą kartą ežere išsimaudžiau birželio pradžioje, o šiemet tai padariau mėnesiu vėliau – net liepą. Visiems be galo nepatiko pirmas vasaros mėnuo, kuris buvo vėsus, lietingas ir vėjuotas, bet dabartiniai orai lepina, ir visi, kas tik gali, traukia prie jūros ir ežerų pasikaitinti saulutėje ir pasinerti į gaivinančias bangeles. Baigėsi ir pasaulio futbolo čempionatas tolimojoje Brazilijoje, visam mėnesiui prie televizoriaus prikaustęs ne tik šio žaidimo fanus ir mėgėjus. Nespėjome gerai apsidairyti, o kiek čia tos vasaros teliko – dvi savaitės liepos ir rugpjūtis.

Lietuvos Dalia: antroji kadencija arba rinkėjų antausis socdemams

, Algimantas Mikelionis
Versle yra tokia taisyklė, virtusi sparnuotu posakiu: klientas visada teisus. Net jeigu tau atrodo atvirkščiai arba taip yra iš tikrųjų. Žmogus savo uždirbtus pinigus moka už tavo prekę ar paslaugą, todėl esi priverstas nuolankiai patylėti išklausydamas jo pretenzijas ir pageidavimus. Šį posakį galima pritaikyti ir politikai: rinkėjas visada teisus.

Devynis vaikus išauginusiai mamai — Prezidentės D. Grybauskaitės apdovanojimas

, Daina Baranauskaitė

Šalies Prezidentė Motinos dienos proga ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės Šlavantų seniūnijos Buteliūnų kaimo gyventoją, daugiavaikę motiną Oną Virbalienę. Tiesa, šiais metais 90 metų jubiliejų švęsiančios senolės sveikata šiuo metu sušlubavusi, tad pati atsiimti garbingo apdovanojimo ji negalėjo.

Surinkti turinį