priežastys

Priežastys, kodėl reikia pradėti taupyti jau dabar

Visi suprantame, jog taupymas yra labai svarbus, tačiau tik mažoji dalis žmonių taupo. Kodėl taip yra? Nejaugi taupyti yra taip sunku? Daugelis žmonių nesusimąsto, jog norint turėti santaupų ateityje, reikia pradėti taupyti jau dabar. Paprastai, pinigų trūkumas pajaučiamas tuomet, kai užklumpa bėda.

Tuberkuliozė – klastinga liga

Kovo 24 dieną Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) sprendimu minima Tarptautinė tuberkuliozės diena, skirta geriau informuoti gyventojus apie šią pavojingą ligą. 
Tuberkuliozė (kitaip dar vadinama „džiova“) – viena grėsmingiausių, plačiai pasaulyje paplitusių lėtinių ligų, sąlygojančių didelį mirtingumą. Kiekvienais metais nuo šios ligos miršta beveik tiek pat žmonių, kaip ir nuo ŽIV (žmogaus imunodeficito virusas).

Daiva Česnulevičienė: „Savižudybių problema apima visus socialinius sluoksnius, visas socialines grupes“

, Gintarė Šataitė
Savižudybės – viena opiausių Lietuvos problemų. Ne veltui net reklamose mirga užrašai ir posakiai, kad esame viena pirmaujančių pagal savižudybių skaičių tautų. Mūsų šalyje žudosi ne tik gyvenimu besiskundžiantys, bet ir sėkmingi žmonės, to pavyzdys – ne taip ir seniai Lazdijų rajone nutikęs nemalonus, iki šiol aptarinėjamas įvykis. Apie tai, kodėl žmonės ryžtasi savižudybei, kas tuomet dedasi jų mintyse ir kas gali juos sustabdyti nuo šio lemtingo įvykio, kalbame su psichologe Daiva Česnulevičiene.
 
– Kodėl žmonės ryžtasi savižudybei?
Surinkti turinį