priežiūra

Daugiausiai dėmesio bus skiriama melioracijai ir griovių priežiūrai

Sausio 17 d. Lazdijų kaimo reikalų komitetas aptarė 2018 metų darbus. Šiais metais Lazdijų r. savivaldybė gavo 174 tūkst. eurų melioracijai.  Žemės ūkio ir melioracijos skyrius turi vadovautis prioritetais, kurie nustatyti 2014-12-14 ministro įsakymu. Pagal šį dokumentą didžiausias dėmesys turi būti skiriamas melioracijos įrenginių gedimų šalinimui ir griovių priežiūrai .

Lazdijų rajono savivaldybės pastangos nenuėjo perniek — Kelių direkcija žada dėti visas pastangas, kad kelių priežiūra būtų kuo geresnė

, Rasa Tautvydaitė
Po Naujųjų metų užklupusi žiema, žemę užklojusi gan storu sniego sluoksniu, ir pradžiugino, ir nuliūdino. Visi nudžiugo pagaliau sulaukę sniego, nors ir pavėluotai (sniego daugelis tikėjosi sulaukti šventiniu metu), tačiau pamatę, kokiais keliais teks važinėti, nenudžiugo turbūt nei vienas. Jau nekalbant apie Lazdijų rajono kaimus, žmonės skundėsi ir keliais į miestelius, o ir gatvės pačiuose Lazdijuose gyventojų nedžiugino.

Elektros tiekėjai primena gyventojų teises ir pareigas dėl elektros linijų priežiūros darbų

, Vytautas Šeštokas
Elektros skirstymo ir pardavimo bendrovė LESTO teigia paskutiniu metu sulaukianti nemažai klausimų bei pretenzijų dėl samdytų rangovų veiksmų privačiose teritorijose, kai yra vykdomi elektros oro linijų priežiūros darbai. 
Gyventojai piktinasi, kad darbininkai medžius nugeni per daug, neatsižvelgdami į tai, kad vaismedžiams daroma nepataisoma žala. 
Vienas tokių atvejų praėjusią savaitę buvo ir Lazdijų rajono Teizininkų kaime.
Surinkti turinį