protų mūšis

Veisiejuose įpusėjo „Protų mūšio“ sezonas

, Zigmas Pūkelis
Penktadienį, vasario 12 d., Veisiejų kultūros namuose įvyko jau penktasis „Protų mūšis“. Planuojama iš viso surengti dešimt kovų. 
Praeitą penktadienį į Veisiejų kultūros namus vėl rinkosi komandos, dalyvaujančios intelektualiame žaidime „Protų mūšis“. Tai buvo jau penktas mūšis. Iš viso įvyks dešimt kovų, tad šis įdomus ir azartiškas žaidimas jau įpusėjo. „Protų mūšį“ veda „Dzūkų žinių“ žurnalistas Algimantas Mikelionis. Jam talkina Veisiejų S.

Antras „Protų mūšis“ Veisiejuose

, Zigmas Pūkelis
Lapkričio 27 d., penktadienį, Veisiejų kultūros namuose įvyko antras „Protų mūšis“. Šis įdomus ir patrauklus žaidimas dar vyks ne vieną mėnesį ir tęsis iki kitų metų pavasario.
Jeigu pirmame „Protų mūšyje“ dalyvavo trys komandos, tai antrame jų buvo dviem daugiau – penkios.

Veisiejuose startavo „Protų mūšių“ sezonas

, Zigmas Pūkelis
Lapkričio 6 d. Veisiejų kultūros namuose įvyko pirmasis „Protų mūšis“. Šis įdomus ir smagus žaidimas vyks kas antrą penktadienį 17.30 val. iki kitų metų balandžio mėnesio.
Pirmame protų mūšyje dalyvavo tik trys komandos: „Fortūna“ iš Veisiejų ir „Baltieji“ bei „Futuristai“ iš Lazdijų. Tikimasi, kad kitame žaidime prisijungs dar bent kelios komandos, nes tamsiu ir šaltu metų laiku smagu leisti laisvalaikį protingų ir kultūringų žmonių tarpe ir jaukioje, šviesioje, mieloje aplinkoje.

Veisiejų kavinėje „Venecija“ baigėsi „Protų mūšis“

, Zigmas Pūkelis
2014 m. lapkričio 22 d., šeštadienį, Veisiejų kavinėje „Venecija“ prasidėjo intelektualus žaidimas „Protų mūšis“. Jis vyko kas antrą šeštadienį su trumpa pertrauka vasario mėnesį ir baigėsi šiemet pirmąjį gegužės šeštadienį. Šį žaidimą vedė lazdijietė Lina Jurkonytė.
Lazdijuose vyko jau ne vienas „Protų mūšis“, o Veisiejuose šis žaidimas organizuotas pirmą kartą. Kas antrą šeštadienį komandos galėjo išbandyti savo žinias geografijos, istorijos, politikos ir dar daugelyje kitų sričių. Per vieną „Protų mūšį“ būdavo šeši turai po dešimt klausimų.

IQ mūšis neaplenkė ir Mikniškių kaimo bendruomenės

, Dineta Babarskienė
Visoje Lietuvoje vis sparčiau populiarėjantys IQ mūšiai neaplenkė ir Mikniškių. Tad džiugu, kad ir  Mikniškių kaimo bendruomenės žmonės nepabijojo ir sudalyvavo IQ mūšyje. Ir tikrai nepasigailėjo, nes klausimai buvo ganėtinai įdomūs ir išradingai parinkti, originalūs ir niekur negirdėti. „Stengiausi, kad klausimai nebūtų tradiciniai, ieškojau įdomesnių“, – sakė Lazdijų savivaldybės viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Vilija Petuškienė.

Krosnoje tiesiausias kelias į biblioteką

, Bronė Mockevičienė
Persikėlus bibliotekai į miestelio centre atnaujintas patalpas, daugeliui krosniškių atsirado galimybės traukti į šią išminties, pažinimo lobius kaupiančią įstaigą, kurioje pastaruoju metu renginys keičia renginį.

„Europrotai“ vėl Lazdijuose

, Deimantė Savukynaitė, Jaunimo Europos komandos narė

 

Protų mūšis „AIDS: geriau žinoti“ Būdviečio mokykloje

, Laima Čepulienė, biologijos mokytoja

 

Surinkti turinį