Prozos ruduo

Viešojoje bibliotekoje – fotografijų paroda „Dzūkijos veidas 2017“

, Lazdijų viešosios bibliotekos informacija
Lapkričio 15 dieną Lazdijų viešojoje bibliotekoje buvo atidaryta fotografijų paroda „Dzūkijos veidas 2017“. Parodos pristatyme dalyvavo Alytaus fotografų klubo pirmininkas Stasys Šmigelskas ir su fotografija susijęs bei portalui „Dzūkijos veidas“ atstovaujantis Juozas Adomaitis. Šių metų vasarą Alytaus fotografų klubas organizavo tarpklubinį fotografų plenerą „Dzūkija 2017“, kurio metu Alytaus, Kėdainių ir Klaipėdos fotografų klubų fotografai fiksavo Dzūkijos kaimo vaizdus.

Prozos ruduo subūrė skirtingų kartų literatus

, Rimvidas Kalvaitis
Lazdijų viešojoje bibliotekoje įvyko baigiamieji „Prozos ruduo 2016“ rajono literatų kūrybos skaitymai. Renginį organizavo saviraiškos klubas „Lazdijų menė“ ir Lazdijų viešoji biblioteka. Renginį pradėjo Meno mokyklos gitaristė Viktorija Andriulionytė. Vėliau gausiai susirinkusius svečius pasveikino bibliotekininkė Vaida Barauskienė. Ji sakė, kad vėl popieriuje išliejame tai, kas liūdina, džiugina ir jaudina. Jog savo būties džiaugsmu dalijamės su pasauliu, kurį matome gražesnį, o patį žmogų dvasingesnį ir geresnį.

Neblėstanti literatūros šventė Lazdijuose

, Vaidotas Morkūnas
Praeitą ketvirtadienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje jau aštuntą kartą vyko tradicinis renginys „Prozos ruduo 2015 Knygų mugė“. Bibliotekoje galima buvo įsigyti ne tik įvairių šalies leidyklų išleistų knygų, susipažinti su literatūros naujovėmis, bet ir pabendrauti su rašytojais, pasiklausyti  minčių bei jų kūrybos. Iš tiesų šiemet šventės organizatoriai pasistengė pakviesti į literatūros mylėtojų renginius įvairių rašytojų, kurie yra jau žinomi, garsūs, taip pat ir dar tik pradedančių, išleidusių vieną ar keletą savo kūrybos knygų.

Literatūrinei šventei „Prozos ruduo – mažoji knygų mugė“ – penkeri metai

, Tadas Mikelionis

Praėjusį ketvirtadienį Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyko jubiliejinė literatūros šventė „Prozos ruduo – knygų mugė 2012“. Kaip ir kasmet, į šią dvigubą šventę atvyko knygų leidyklos iš visos Lietuvos, dalyvavo žymūs rašytojai, kultūros veikėjai.
Renginys prasidėjo rašytojos Virginijos Šukytės ir teatro, televizijos bei kino aktoriaus  Giedriaus Arbačiausko pasirodymu vaikams.

Prozos ruduo bibliotekose

, Tadas MIKELIONIS, Gintarė ŠKARNULYTĖ

Lapkričio 24 dieną, ketvirtadienį, Lazdijų viešosios bibliotekos kartu su literatų klubu „Jotvingis“ organizuotas renginys „Prozos ruduo 2011“ pasitiko savo lankytojus knygų muge, gausiomis dovanomis, literatūrinėmis valandomis su vietos rašytojais ir svečiais. Tradicinio renginio rėmėjai LR kultūros rėmimo fondas ir Lazdijų rajono savivaldybė.

Surinkti turinį